Головна

основи медитації

1. A Теоретичні основи формоутворення.
  2. I. Основи теорії корозії металів.
  3. I. Теоретичні основи АНАЛІТИЧНОЇ ХІМІЇ
  4. I. Теоретичні основи ціни і ціноутворення
  5. II.1. основи державності

Медитація може бути корисною практично в будь-якій сфері нашого життя. Але перш за все і в більшій мірі медитативні практики, про які я розповім, використовуються як спосіб фокусування свідомості. Ви навчитеся розслаблятися, концентруватися і одночасно з цим приводити тонке налаштування своєї пильності.

Одного разу я цілий місяць провів в одному з найпрекрасніших місць на Землі - місті Бенгалуру в Індії. Щоранку я прокидався в місці повному безтурботності і присвячував свій день медитації і занять йогою. Я зустрічався з людьми, сильними духовно і фізично. Там же я пізнав силу тиші.

Хочете, вірте, хочете, ні, але я провів в тиші цілих три дні. Я не озивався й не чув інших голосів на протязі цього часу. Така неймовірна практика допомагає розвинути інтуїтивні здібності до неймовірних висот. Впустивши в себе тишу, ви починаєте розуміти, що слова мають зовсім не те значення, що ми звикли в них вкладати. І чим більше упереджень і звичок ви зможете залишити, тим краще зможуть розвинутися ваші ментальні здібності.

Під час медитації ви поглинаєте енергію навколишнього світу. Іноді це називають «віддатися потоку життя». Ваші м'язи розслаблюються, розум заспокоюється, а інтуїція загострюється.

Вчені і дослідники виявили численні корисні властивості медитації, наприклад:

? уповільнення процесів старіння;

? полегшення болю;

заряд бадьорості;

? висновок холестерину з організму;

? зниження кількості хвороботворних бактерій;

? збільшення припливу крові до мозку, що покращує розумові здібності і пам'ять.

Ні стресу - думки ясніше | Впустивши в себе тишу, ви починаєте

Хто ж такий Менталіст? | Менталіст або фокусник? | Спостереження - це ключ | Позбавляємося від стресу | Постійний стрес погано позначається | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати