На головну

Позбавляємося від стресу

1. білки стресу
  2. Діссоціірованіе від стресу
  3. Звуки і побачене очима спотворюється під впливом стресу.
  4. Ні стресу - думки ясніше

Кожен, хто хоч раз спостерігав за поліцейськими в дії, міг помітити, що вони завжди спрямовуються назустріч небезпечним ситуаціям, від яких звичайні люди намагаються триматися подалі. І більшість з борців зі злочинністю скажуть вам, що їм це подобається. Вони скажуть, що ризик і стрімкість змушують їх викладатися повністю, роблять їх більш зосередженими, дозволяють краще запам'ятовувати те, що відбувається. Вони, може, і праві, але тільки до тих пір, поки життя «на грані» чи не перетвориться для них в хворобливу тривожність. Медичні дослідження показують, що організм людини з підвищеною тривожністю виробляє "гормони стресу», наприклад кортизол, який руйнує клітини мозку.

Але ж ми всі постійно турбуємося. Я прав, чи не так?

Так живе весь сьогоднішній світ, сучасне суспільство. Ми турбуємося, відпускаючи дітей за поріг будинку, потім тривожимося через роботу. Весь робочий день нас не покидає почуття тривоги, а прийшовши додому, ми турбуємося про те, що діти повинні, як слід поїсти і, вчасно лягти спати.

А потім ми лежимо в ліжку і перед сном тривожимося про завтрашній день.

Так ми живемо в постійному стресі, і, на жаль, більшість людей навіть не вважають це ненормальним. Але є кілька вкрай важливих причин, за якими необхідно відмовитися від такого ставлення до життя.

Важливо зрозуміти, що стрес зводить нанівець нашу здатність, бачити речі, які повинен бачити людина, що бажає стати Менталіст, що, безумовно, є нашою метою.

У цьому розділі я розповім вам про декілька простих способи зниження рівня тривожності. Багато разів доведено, що під впливом стресу людям властиво приймати помилкові рішення, а позбавляючись від стресу, ми починаємо думати розумно.

Але є ще одна причина, по якій нам слід заспокоїтися і подолати тривожність, - наше здоров'я. Постійний стрес погано позначається в першу чергу на здоров'я. Існує пряма залежність між рівнем нашої тривожності і фізичним самопочуттям. Отже, чому б не виключити згубний вплив стресу на наше життя прямо зараз?

Спостереження - це ключ | Постійний стрес погано позначається

Хто ж такий Менталіст? | Менталіст або фокусник? | Ні стресу - думки ясніше | основи медитації | Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати