На головну

Спостереження - це ключ

1. Методи маркетингового дослідження: спостереження і експеримент
  2. спостереження
  3. спостереження
  4. спостереження
  5. спостереження
  6. Спостереження дітей з алергічними захворюваннями

У серіалі Патріку задають питання: «Ви ясновидець?» На що він відповідає: «Ні, я просто уважний». І справді, він зауважує такі речі, які більшість просто пропускають повз. Джейн так відточив свою майстерність спостереження, що не пропускає жодної навіть найменшої деталі. Шкода, що занадто мало людей знає про те, чого насправді можна домогтися, просто ставши трішки уважніше.

розпізнавання брехні

Найкориснішим для КБР якістю Джейна є, мабуть, його здатність розпізнавати брехню. Часто його колега Тереза ??Лисбон відкликає Патрика в сторону після закінчення допиту, щоб дізнатися його думку про те, наскільки підозрюваний був чесний. Я поділюся з вами вірними ознаками, за якими можна визначити брехуна, і покажу пару надійних технік, що допомагають докопатися до істини.

Контролюйте свою аудиторію

Важливо, щоб Менталіст завжди контролював ситуацію незалежно від того, де він знаходиться: на допиті або на сцені перед глядачами. Я розповім вам, як відчувати себе впевнено за будь-яких обставин і при цьому впливати на інших людей. Зовнішній вигляд і сприйняття - ось основа владності.

гіпноз

Слідуючи далі по шляху набуття контролю, я поясню основи гіпнозу і розповім, що можна і не можна робити, коли ви ввели людини в транс. До незадоволення Лисбон, Джейн часто користується гіпнозом для того, щоб витягнути з підозрюваних і свідків інформацію, якої вони не хочуть ділитися з яких-небудь причин. Я також навчу вас самогіпнозу для того, щоб допомогти впоратися з багатьма речами, які важко осилити іншими способами.

читання

Мало що може настільки вразити публіку, як детальне, точне і неупереджене «читання». Я покажу вам, як багато ви можете дізнатися про людину, просто спостерігаючи за ним і порівнюючи побачене з уже наявними у вас знаннями про людські станах. Патрік Джейн завжди використовує «холодне читання» для того, щоб збити столку підозрюваного, і розговорити його.

Менталіст або фокусник? | Позбавляємося від стресу

Хто ж такий Менталіст? | Постійний стрес погано позначається | Ні стресу - думки ясніше | основи медитації | Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати