На головну

Менталіст або фокусник?

1. будні Менталіст
  2. Врізка 2.2. Економічний аналіз енвіронменталістского руху.
  3. Инструменталистская семантика (М. Дамм, Г. Кастаньеда)
  4. якість Менталіст
  5. Хто ж такий Менталіст?

Ви напевно задавалися питанням, в чому різниця між Менталіст і фокусником. Що ж, насправді різниця досить велика. Багато фокусники в той же час є Менталіст, і навпаки. В обох випадках вони використовують таємні методи і знання для створення містичного уявлення. Відмінність полягає в тому, що фокусники говорять про надприродні сили, які допомагають їм знову зробити розрізану мотузку цілої або весь час знаходити потрібну карту, в той час як Менталіст в своїх виступах спираються на інтелектуальні та розумові здібності.

Як я вже говорив, мабуть, найбільш вражаючим мистецтвом Менталіст є вміння з уявною легкістю за допомогою простого спостереження дізнатися про людину лякає багато вже в перші хвилини зустрічі. Таке «моментальне спостереження» зазвичай дуже допомагає, коли Патрік Джейн має депо з підозрюваними або свідками, яким є що приховувати. Подібні трюки, до речі, не тільки допомагають виводити на чисту воду брехунів, яких кругом завжди греблю гати, але і стануть в нагоді, якщо ви захочете налагодити з ким-небудь контакт на черговій вечірці.

У вашому житті навряд чи знайдеться хоч одна область, якої може зашкодити ментальне мистецтво. Ці техніки можуть бути корисними в залі нарад, на ігровому полі або перед великою покупкою. Продавець завищує ціну або дійсно пропонує вигідну угоду?

Нам всім не вистачає інформації. Але чи не станеться так, що ми будемо знати занадто багато? Це цікаве питання, і я зупинюся на ньому докладніше трохи пізніше, тому що іноді мені здається, що цей дар може стати важкою ношею.

Чи володіють Менталіст надприродними здібностями?

Багато хто впевнений, що «читати» людини або будь-який інший об'єкт на кшталт магії. Вони називають це психометрія або умінням відчувати вібрації і енергії, які виходять від інших людей або предметів.

Психометрія, по суті, є формою, так званого екстрасенсорного сприйняття. Екстрасенсорне сприйняття, в свою чергу, визначають, як здатність отримувати інформацію про людину або предмет надприродними способами. Термін «психометрія» був винайдений лікарем на ім'я Йозеф Роудс Бачанан на початку XIX століття. Він створив теорію, згідно з якою будь-який предмет випромінює якісь еманації, або енергії. Відчувши їх, людина може дізнатися інформацію про цей предмет, а також про його теперішньому або попереднього хазяїна.

Повна маячня

Дозвольте мені в самих зрозумілих висловах пояснити, що Джейн не є ясновидцем і не використовує ніяке екстрасенсорне сприйняття. Як, втім, і я. Насправді Патрік Джейн використовує будь-яку можливість, щоб викрити медіумів і ясновидців у брехні. Він сам довгий час дурив публіку і тому знає, що все навіть найпереконливіші медіуми не більше ніж шоумени і шахраї. Предмет у вашій руці не випромінює ніяких еманацій, по крайней мере, таких, які могли б розповісти про те, що його володар їв на вечерю.

У житті кожного з нас траплялися моменти, коли ми незбагненним чином відчували або знали щось. У різних людей рівень чутливості неоднаковий: хтось володіє гострим слухом, хтось підвищеною сприйнятливістю до запахів. І безумовно, можливо, що в моменти «осяянь» ми просто краще прислухаємося до власних відчуттів.

Але ми знаходимося не в вигаданої реальності, ми не герої коміксів або фантастичних серіалів. Це життя. А в житті ми можемо отримувати інформацію про власника будь-якого предмета, будучи сприйнятливими і розвиваючи в собі здатності до майстерному спостереження. Ясновидці заявляють, що на відміну від звичайних людей володіють даром, який то з'являється, то зникає в залежності від ситуації. І ці так звані енергії вони використовують для того, щоб підштовхувати до прийняття певних рішень тих, хто їм вірить.

Медіуми пішли ще далі, вони кажуть, що можуть спілкуватися з духами померлих. Їх метою також є використання цих здібностей для того, щоб ставити інших перед непростим вибором. І вони також називають свій творчий хист даром, а не надійним умінням. Як на мене, так з духами може говорити кожен, тільки вони нікому ще жодного разу не відповіли.

Не маючи надприродних здібностей, Патрік Джейн є Шерлоком Холмсом наших днів. За допомогою своєї проникливості і вміння спостерігати він досягає неймовірних вершин у своїй справі. І ці вміння може освоїти кожен.

Хто я?

У вас міг виникнути цілком законне питання: хто я такий і чому вважаю за можливе вчити інших ментальному мистецтву?

Що ж, справа в тому, що я сам фокусник і Менталіст.

Я десятиліттями відточував свою майстерність і розгадав секрети, про які ви не дізнаєтеся з книги не знайдете на просторах Інтернету. Я виступаю вже довгі роки, моїми глядачами були багато знаменитостей, наприклад Брюс Вілліс, Демі Мур, Джек Ніколсон, Том Круз, Арнольд Шварценеггер і Клінтони.

Але, що ще важливіше, я такий же, як і ви. Я не супермен, у мене немає так званих надприродних здібностей. Я сплю, їм, ходжу і говорю точно так же, як ви. Але я розвинув в собі здатності Менталіст. Зі стовідсотковою впевненістю я стверджую, що моя чутливість у багато разів перевершує вашу. Моя пам'ять краще і точніше. Коли я говорю з кимось, то читаю його краще, ніж могли б ви, навіть за умови, що знаєте цю людину багато років.

Це робить мене Менталіст. І це дає мені право заявляти, що я можу навчити вас ментальному мистецтву.

Хто ж такий Менталіст? | Спостереження - це ключ

Позбавляємося від стресу | Постійний стрес погано позначається | Ні стресу - думки ясніше | основи медитації | Впустивши в себе тишу, ви починаєте | Дихання піднімається від діафрагми в легені. | Приступимо до медитації | харчуйтеся правильно | Регулярно займайтеся спортом | Що зберігається в ньому. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати