Головна

Вступ

  1. A1 Введення
  2. F1.1 Введення
  3. F11.1 Введення
  4. F14.1 Введення
  5. F3.1 Введення
  6. I. Вступ
  7. I. ВСТУП

Російський Державний торгово-економічний університет

Південно-Сахалінський інститут (філія)

ЗВІТ

Про виробничу практику

Студента V курсу

Місце проведення виробничої практики:

Товариство з обмеженою відповідальністю

«ТОВ»

Південно-Сахалінськ 2004 р

зміст:

1. Введення... ... 3

2) Загальна частина ... 5

3) Укладання ... 10

4) Додатки ... 12

Вступ

Відповідно до навчального плану я проходив виробничу практику в товаристві з обмеженою відповідальністю агентстві з торгівлі нерухомістю «Будинок плюс» з дев'ятого лютого 2004 р п'яте травня 2004 р

Я був прийнятий для проходження виробничої практики в штат суспільства на посаду юриста.

Спільно з керівником практики безпосередньо в суспільстві був складений план здійснення роботи, який я успішно виконав.

У процесі проходження виробничої практики я:

- Ознайомився з законодавством, що регулює діяльність суспільства

- Ознайомився з установчим документом - статутом, затвердженим засновником товариства.

- Ознайомився зі структурою організації.

- Ознайомився з організацією та виконуваними функціями і обов'язками працівників підприємства.

- Ознайомився зі змістом економічної та організаційною роботою.

- Ознайомився з особливостями роботи юриста в сфері житлового законодавства.

- Ознайомився з видами цивільно-правових договорів, їх специфікою.

- Ознайомився з особливостями роботи юриста.

- Навчився складати проекти основних цивільно-правових договорів, договорів на надання відплатних послуг, складати довіреності та інші документи.

Перевіряв документи на їх відповідність вимогам цивільного законодавства, а також виявляв і узагальнював недоліки їх форми і змісту.

- Удосконалював свої знання у використанні електронних правових систем «Гарант» і «Консультант +».

- Доставляв документи суспільства в організації і державні органи.

- Брав безпосередню участь в зборі пакетів документів для укладання угод купівлі-продажу нерухомості, оренди нерухомого майна, переоформлення прав на об'єкти незавіреної будівництва, земельних ділянок.

- Брав участь в консультаціях з представниками різних державних і муніципальних структур. (БТІ, КУМС, Відділ з обліку, розподілу та приватизації житла, органи опіки та піклування та ін.)

- Виконував функції агента.

- Брав участь в переговорах сторін за погодженням форми і змісту деяких цивільно-правових договорів.

- Здійснював іншу, пов'язану з юриспруденцією діяльність.

V. Розміри зовнішніх поверхонь, огороджувальних конструкцій | Основна частина.

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати