Головна

Пам'ятайте, що слово «ні» не несе в собі нічого особистого

1. I. Можливість / неможливість побудови словосполучення
  2. II.3. Закон як категорія публічного права
  3. II.3.3. Знайомство з методикою проведення різних видів страхування (особистого, майнового, страхування відповідальності, підприємницьких ризиків)
  4. Аналіз публічної заяви.
  5. Анечка, нічого не знала про моїх думках, тараторила без зупинки.
  6. Біоіндикаторні характеристики біосистем різного рангу
  7. На початку було Слово

Ми часто думаємо, що якщо нам відмовили, значить, ми не гідні того, про що просили. Насправді ж цей факт не означає нічого подібного.

факт: Я не отримав від своїх батьків всього, чого хотів.

сенс (Який я цього надав): Я - людина неповноцінний і недостойний отримувати бажане. (Зрештою, міркую я, в іншому випадку батьки напевно дали б мені все, в чому я мав потребу і чого хотів. А оскільки я не отримав всього цього, то звідси неминуче випливає висновок, що я того не вартий.)

Поведінка:Я сиджу сиднем і не висовуюся. Я не прошу того, що мені дуже б хотілося мати. І не отримую того, що хочу. Я завжди погоджуюся на меншу.

Не сприймайте відмову як образу

Пам'ятайте, що ви тільки прикуп в чиїйсь грі.

Стюарт Емері

Однією з давніх вихованок моєї школи моделей виявилася жінка, яка була років на п'ять-десять старший за мене. В кінці курсу навчання вона відправилася на своє перше співбесіду з працевлаштування. Дізнавшись, що її не прийняли на роботу, вона взагалі пішла з агентства.

- Чому ж ви відмовилися від подальших пошуків всього лише після одного-єдиного співбесіди? - Поцікавилася я.

І ось що вона відповіла:

- Я виглядала просто ідеально, я все робила правильно і ретельно підбирала слова - і все одно мене не взяли на цю роботу. Не хочу, щоб мене знову відкидали, я більше не витримаю відмови - і тому заздалегідь здаюся!

Даремно я пояснювала їй, що вона могла виглядати і діяти на межі своїх можливостей, але все-таки не отримати цю роботу, оскільки виявилася не тим «обличчям», яке шукав даний клієнт. Можливо, у неї був невідповідний вік, очі не того кольору або ж вона просто могла нагадати людині, що проводив співбесіду, його ненависну тітку. Цілком можливо, що її відкинули з міркувань, які не мали жодного відношення ні до її професійної підготовки, ні до особистих якостей.

Я поділилася з нею, що те ж саме довелося випробувати і мені на зорі моєї кар'єри професійної моделі. На першій співбесіді мені сказали, ніби я виглядаю «занадто по-американськи», в той час як на другому я дізналася, що моя зовнішність «надто екзотична». Наступний роботодавець вважав мене

«Занадто низькорослої», а інший - «занадто високою». Здавалося, кожне нове інтерв'ю повністю суперечило попередньому. Жінку, яка не була б сама внутрішньо готова продовжувати домагатися свого, незважаючи на численні відмови, не вдалося б переконати.

З тих пір ми стали вчити наших студентів заздалегідь бути готовими до відмов і не випускати з-за цього впевненості в собі. Ми закликаємо їх дивитися на всякий відмова як на виклик, що вимагає від них уміння чекати, терпіти і долати труднощі. Адже відмова може виявитися стимулом для подальшого зростання.

Бетті Мазетті Хетч

Кожне негативна подія несе в собі не менше користі, ніж шкоди.

Наполеон Хілл

Моя перша книга, «State of the Art Selling», була відкинута двадцятьма шістьма видавцями, перш ніж знайшовся той, хто нарешті купив її. Тому мені не з чуток знайомі ситуації, коли вас відкидають. Тепер я добре знаю, чому так багато талановитих авторів так і не побачили своїх творів надрукованими. Коли нам постійно відмовляють, коли нас раз по раз відкидають, ми остаточно втрачаємо віру в себе і наполегливість. Безсумнівно, після першої відмови я був трохи ображений, але аж ніяк не розчавлений. Одна-

до пізніше, після п'яти або шести відмов, я по-справжньому злякався.

Я подзвонив своєму літературному агенту і поцікавився, в чому проблема. Виявилося, просто останнім часом виходило так багато книг, присвячених продажу, що видавці коливаються, побоюючись друкувати ще одну. Але я знав, що пропоную новий, зовсім свіжий підхід і цікаві ідеї, які безумовно заслуговують того, щоб поповнити ними перенасичений, на загальну думку, ринок. В результаті після чергової відмови я подзвонив видавцеві і запитав прямо, що я міг би зробити для підвищення своїх шансів на успіх. Чого не вистачає моїй книзі? Що допоможе їй виділитися із загального ряду, виявитися затребуваною і, нарешті, потрапити в друк?

Аналогічним чином я поводився і у всіх наступних випадках відмов! При цьому я щоразу вносив в свою книгу зміни, запропоновані черговим видавцем, відкинув мою роботу. Тепер я мало не з нетерпінням чекав кожного наступного відмови. Адже всі ці видавці, самі того не відаючи, допомагали мені шліфувати книгу до блиску!

Цінний урок, який я витягнув з усієї цієї історії, зводиться до того, що не треба ставити знак рівності між відмовою і невдачею. Коли двадцять сьомий видавець купив мою книгу, він отримав зовсім не ту рукопис, яку перед цим відкинули двадцять шість разів. Він отримав в своє розпорядження текст, створений на основі рад, які надійшли мені від двадцяти шести талановитих, прекрасно обізнаних професіоналів. Відмова - це всього лише думка однієї людини. Ви не вправі приймати його як особисту образу - інакше ви повністю втратите віру в себе, а це буде перешкоджати вашому подальшому зростанню.

Баррі Дж. Фарбер, автор книги «Diamond in the Rough»

Вам ніколи не вдасться дізнатися менше того, що ви вже знаєте; дізнатися можна тільки більше.

Р. Бакмінстер Фуллер

«Тепер мене чекають найостанніші, сьомі ворота - якщо тільки я зможу їх знайти. Я відчуваю себе втраченим і настільки уставшпм, що з великими труднощами здатний змусити себе рухатися вперед. Ось еслп б я міг хоч трохи поспати, то, мабуть, зміг би це зробити. Адже, не знайшовши ці ворота, я потерплю повне фіаско. Мені вдалося дістатися так далеко, і невдача, яка спіткала б мене тут і зараз, стане для мене нестерпним - я не переживу її ». Аладдін відчував, як на очі йому навертаються сльози і він готовий ось-ось розплакатися ... Але ж чоловік не плаче, а він вже був майже справжнім чоловіком. Здавалося, в його тілі не залишилося ні краплі сил, і єдине, що юнакові хотілося зробити, це прилаштуватися де попало і хоч трішки поспати. Аладдін звалився на землю і втупився в небо, наче в розкинулося над ним нескінченному просторі міг знайти відповідь на питання, що мучило його питання. І раптом він дійсно побачив там щось невимовно прекрасне. Прямо над ним, високо в хмарах майоріли сьомі ворота. З радістю в серці Аладдін сів на свій чарівний килим-літак і полетів до заповітних воріт.

Сьомий ВОРОТА: ПАМ'ЯТАЙТЕ - ЦЕ ЛОТЕРЕЯ!

Ви повинні поцілувати безліч жаб, щоб

знайти принца.

Фраза, вишита на шовковій подушці принцеси Діани

Спочатку давайте внесемо повну ясність в питання про те, що ми маємо на увазі під «успіхом в умінні просити». Скажімо, бейсболіст Бейб Рут за свою довгу кар'єру промазав 1330 раз. Але ми пам'ятаємо його як «султана могутнього удару», оскільки йому вдалося 714 так званих хоум-нів *. Точно так само йде справа і зі мною. Кожен раз, коли я прошу когось внести вклад в нашу роботу і «мажу», тобто терплю невдачу, я опиняюся трохи ближче до хоум-рану, якого в кінцевому рахунку обов'язково доб'юся, якщо продовжу поступово просуватися до бази.

Рік Джелінас,

президент Фонду «Delphi Foundation» -,

Шість ВОРОТА: НАНОВО ОЦЕНИТЕ СЕНС ВІДМОВИ | Для підтримки своєї організації

Постарайтеся до кінця розібратися в ситуації | ТРЕТІ ВОРОТА: Налаштуйтеся на ПОЗИТИВНИЙ ЛАД | Використовуйте закон заміщення | Зрозумійте, що всі інші теж бояться | Марсія Мартін | Просто зробіть це! | Сьюзен Джефферс | Чому люди опираються змінам | Не бійтеся виглядати смішним | Не бійтеся знову побувати учнем |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати