Головна

Виклик і відповідь

  1. I. Заповніть пропуски відповідними дієсловами.
  2. II Зібрати схему підсилювача відповідно до номером завдання.
  3. II. Виберіть правильну відповідь
  4. II. ВИКЛИКИ ДЛЯ РОЗВИТКУ МІСТА
  5. II. Десять глобальних викликів ХХІ століття
  6. II. Десять глобальних викликів ХХІ століття
  7. II. Журналіст вживає лексику, хоча і відповідну літературним нормам, але прирікає його на отримання претензії або позову.

Свою роль в корпорації П. Андреассен бачить не в адміністративних функціях, а в постановці проблем та впровадженні інновацій. Раніше менеджери скаржилися, що він дуже швидко йде вперед, ставлячи нові завдання перед тим, як вони встигають реалізувати попередні. Розуміючи, що великої компанії потрібно більше часу для просування вперед, він як і раніше дотримується принципу, що "якщо припинити боротися, все зупиниться". П. Андреассен поширює його і на стиль керівництва:

Я люблю нові ідеї, спонукати до нових дій, вводити нові концепції. ... Кращі мої дні, це коли керівники відділень або операційних підрозділів просять мене приїхати до них на пару днів і обговорити нові завдання ... Зазвичай я кажу: "Це я рекомендую, а ось це я критикую, але приймати рішення повинні ви" .

Він вважає, що для розвитку ISS не підходить якийсь один стиль керівництва, і впевнений в необхідності балансу між підприємництвом і керівним контролем.

Сам я - інноватор, а тому в моїй команді багато хороших адміністраторів і фахівців з планування. Але на моє місце може прийти плановик або економіст, схильний до бухгалтерського підходу. Тоді йому буде потрібно більше ініціативних людей, а також тих, хто буде оцінювати їх роботу.

Хоча керуючих директорів в ISS зазвичай називають підприємцями, П. Андреассен характеризує їх інакше:

Вони, швидше за внутрішні підприємці, ніж просто підприємці. Люди, що працюють в ISS, в більшій чи меншій мірі цінують теж, що і я. ... Вони талановиті, і їм подобається просуватися по службовій драбині, і не тільки через гроші. Їм подобається працювати в компанії, в якій їх дії в певній мірі контролюються, їм подобається працювати для людей.

Система цінностей | основи майбутнього


Шістдесяті роки: професійне керівництво | Сімдесяті роки: забезпечення сервісу | Дев'яності роки: управління тотальним якістю | ISS в 1992 році | ВСЕРЕДИНІ КИТАЙСЬКОЇ СТІНИ: СЕРВІСНЕ ПІДПРИЄМСТВО | Побудова ВЗАЄМОВІДНОСИН: керівництво відділення | стратегія | показники | Обмін досвідом | оцінка діяльності |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати