На головну

Освіта

1. III. Що таке оптимальне ціноутворення?
  2. IV. Ситуація з інклюзивною освітою за кордоном.
  3. V. Ситуація з інклюзивною освітою в Росії.
  4. V. Ціноутворення на основі граничних витрат
  5. V5: Підсилювачі і нелінійне перетворення сигналів
  6. VI. Ціноутворення по середнім витратам в порівнянні з рішенням Хотеллінга - Лернера
  7. VI.2.1) Освіта відносин опіки та піклування.

22. Виберіть з кожної пари в кожному рядку то думка, з яким Ви швидше погодитеся?

? Навчатися новим навичкам, знанням необхідно все життя.  АБО  ? Навчання, освіта - справа головним чином для молодих.
 ?Тратіть сили і час на навчання чомусь новому можна тільки при серйозній необхідності.  АБО  ? Вчитися - завжди знадобиться, нехай навіть це не приносить користі прямо зараз.
 ?Я готовий витратити власні кошти на навчання новим навичкам і знанням.  АБО  ? Навчання людей новим навичкам і знанням має відбуватися за рахунок держави або підприємств.
 ?За гарну освіту дітей відповідають в першу чергу школа і держава.  АБО  ? За хорошу освіту своїх дітей відповідають в першу чергу батьки.

23. Ви вважаєте наявний у Вас рівень освіти достатнім або недостатнім для себе?

?Вважаю достатнім.

?Вважаю недостатнім.

?Важко відповісти

24. Хотіли б Ви продовжити своє навчання, отримати додаткову освіту?

?Ні не хочу.

?Хочу отримати більш високий рівень освіти, закінчити навчальний заклад.

?Хочу отримати додаткову освіту за своєю спеціальністю, пройти курси підвищення кваліфікації.

?Хочу отримати додаткову освіту за іншою спеціальністю.

25. Чи доводилося Вам протягом останніх П'ЯТИ років робити наведені нижче? Відзначте всі відповідні варіанти.

?Навчатися на курсах підвищення кваліфікації за своєю спеціальністю

?Перенавчатися на курсах на іншу спеціальність

?Проходити навчання за місцем роботи

?Навчатися на курсах, які пов'язані з Вашою роботою (наприклад, іноземних мов і т.п.)

?Навчатися в навчальному закладі для отримання диплома училища, коледжу, вузу

?нічого з перерахованого

підприємництво | Матеріальне становище

Праця та зайнятість | Оцініть, будь ласка, різні сторони Вашого життя. | Нижче наведені судження про нововведення, нововведення в житті людей. Вкажіть, в якій мірі Ви особисто згодні або не згодні з кожним з них. | Суспільне і політичне життя | Дайте, будь ласка, оцінку стану справ у Вашому місті, селі. | міграція | Напишіть, будь ласка, вік всіх Ваших дітей, починаючи з найстаршого. | ЗДОРОВ'Я ТА МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ | Ваш вік (Вкажіть повне число років) |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати