На головну

Яна з докором скривила губи.

- Та хіба я про це?

Він подивився в її очі, в яких раптом промайнула туга, і здогадався.

- Ніяких зрад більше не буде, Яна! Я присягаюсь. - Це прозвучало з несподіваним пафосом, і Касаткін зніяковів.

Туга в очах Яни зникла, і погляд знову став безтурботно-спокійним.

- Звичайно, не буде. Тому що я ніколи більше твоєю дружиною не буду. Ти мене взагалі не залучаєш. Все, що було, давно перегоріло. І слава Богу. Більше я в пастку цієї самої любові потрапляти не збираюся. Досить з мене обманів.

До неї підійшов високий симпатичний чоловік, і, побіжно глянувши на її супутника, запросив потанцювати, не питаючи дозволу у Касаткіна. Мило посміхнувшись, Яна подала йому руку і вони пішли на танцпол, залишивши Максима в гордій самоті. Той зі злістю стиснув кулаки, обурюючись, що наказав охороні залишитися в аеропорту. При охоронців ніхто б так себе з ним вести не посмів! Схаменувшись, вирішив, що він і справді став смішним снобом, як йому про це не раз говорила дочка. Постарався взяти себе в руки і знову взявся стежити за колишньою дружиною.

Обходячи в танці зал, Яна помітила племінницю, яка сиділа поруч з видатним хлопцем, через якого Даша була змушена буквально втекти з ресторану, і її стурбувало дивний вираз Марининого особи. Що ж в цього хлопця такого?

А Марина була в жаху. Мало того, що Даша стрімко зникла, залишивши її без підтримки, так ще і дядько, вірніше, колишній дядько, взявся випитувати у Кирила усі таємниці. Хто, звідки, навіщо? - Ось був невеликий перелік питань, який він поставив перед ним. Правда, Кирило в боргу не залишився, повертаючи дядькові його ж питання, але вже в більш настирливому варіанті. Зрештою Касаткін втік, практично нічого не дізнавшись, але Марині від цього було не легше.

глава сьома | Вона знизала плечима.

Глава перша | глава друга | глава третя | глава четверта | глава п'ята | глава шоста | глава восьма | Даша підозріло дивилася на Рокшевского. | глава десята | глава одинадцята |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати