На головну

Пояснення.

1. Пояснення.
  2. Пояснення.
  3. Пояснення.
  4. Пояснення.
  5. Пояснення.
  6. Пояснення.
  7. Пояснення.

розшифровка запису
 Коли мені було років десять, чиясь дбайлива рука підклала мені томик «Тварини-герої». Я вважаю її своїм «будильником». Від інших людей знаю, що для них «будильником» почуття природи були місяць, проведений влітку в селі, прогулянка в лісі з людиною, який «на все відкрив очі», перша подорож з рюкзаком, з ночівлею в лісі ...
 Немає потреби перераховувати всі, що може розбудити в людському дитинстві інтерес і побожне ставлення до великого таїнства життя. Виростаючи, людина розумом осягати повинен, як складно все в живому світі переплетено, взаємопов'язане, як цей світ міцний і в той же час вразливий, як все в нашому житті залежить від багатства землі, від здоров'я живої природи. Ця школа повинна обов'язково бути.
 І все-таки на початку всього варто Любов. Вчасно розбуджена, вона робить пізнання світу цікавим і захоплюючим. З нею людина знаходить і певну точку опори, важливу точку відліку всіх цінностей життя. Любов до всього, що зеленіє, дихає, видає звуки, виблискує фарбами, і є любов, що наближає людину до щастя.

(За В. М. Пєскова)

ПОЛЬЗУЙТЕСЬ НАСТУПНИМИ РЕКОМЕНДАЦІЯМИ

1. Визначте тему тексту.

2. Сформулюйте основну думку.

3. Виділіть основні мікротеми в кожній частині тексту.

4. Визначте спосіб скорочення: виключення, узагальнення, спрощення.

5. Напишіть стислий виклад кожної частини і зв'яжіть їх між собою.

У кожної людини є свій «будильник» почуття природи.
 У людини повинна бути школа побожного ставлення до таїнства життя.
 Точкою відліку всіх цінностей життя є Любов, яка наближає людину до щастя.

Мікротеми до викладу опубліковані в збірнику І. П. Цибулько 2015.

Джерело: Типові екзаменаційні варіанти. І. П. ЦИБУЛЬКО - 2015-го, варіант 33-36

8. Завдання 1 № 4843. Текст, що починається словами «Одній людині сказали»

Прослухайте текст і напишіть стислий виклад. Оригінальний текст для стисненого викладу прослуховується 2 рази.

Врахуйте, що Ви повинні передати головний зміст як мікротеми, так і всього тексту в цілому.

Обсяг викладу - не менше 70 слів.

Пишіть виклад акуратно, розбірливим почерком.

Пояснення. | Пояснення.

Як Ви розумієте значення словаЧЕЛОВЕЧНОСТЬ | Пояснення. | Як Ви розумієте значення слова СИЛЬНИЙ (людина)? | Пояснення. | Як Ви розумієте значення слова ЛЮДЯНІСТЬ? | Пояснення. | Пояснення. | Пояснення. | Пояснення. | Пояснення. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати