На головну

Пояснення.

1. Пояснення.
  2. Пояснення.
  3. Пояснення.
  4. Пояснення.
  5. Пояснення.
  6. Пояснення.
  7. Пояснення.

15.3. Наведемо приклад твору-міркування за складеним тези.

Дружба - це взаємовідносини, засновані на довірі та прихильності, це здатність поставити інтереси близького тобі людини вище твоїх особистих інтересів, це вміння і бажання віддавати, нічого не вимагаючи натомість.

Приклад такої дружби ми бачимо в тексті Владислава Крапівіна. Два хлопчика спочатку змушені захищатися від нападок хлопців в дитячому саду, причому, роблять це несвідомо, просто так сталося. Пізніше вони вияв-жива спільність інтересів: «вони з Борисом жили поруч, хоча кожен в своєму світі. (24) Чи не знали тоді, що світ цей - один на двох, Федін і Бориса ». А історія зі слоном остаточно визначила: вони друзі. Чимало усі-лий довелося докласти Борису, щоб порадувати друга слоном, якого довелося зліпити самому. А Федя, незважаючи на перше розчарування при вигляді слона, не міг не оцінити цих зусиль.

Буває у вас таке? Коли НЕ втомлюєшся від спілкування з людиною? Розумієш його навіть тоді, коли він ще тільки почав про щось говорити? Коли готовий віддати останнє, щоб допомогти? Коли довіряєш найпотаємніші думки і вчинки? Якщо так, то ви щаслива людина, тому що на вашому шляху зустрівся справжній друг. Мій друг допомагає мені з навчанням, може «вигородити» мене перед батьками, коли я щось зроблю не надто приємне. Я це дуже ціную. Здатність до дружби дана не кожному, її треба в собі виховувати, тоді йти з другом по життю буде легше.

Джерело: СтатГрад: Діагностична робота з російської мови 20.01.2015 Варіант РЯ90604.

13. Завдання 15 № 7733. Використовуючи прочитаний текст, виконайте на окремому аркуші ТІЛЬКИ ОДНЕ із завдань: 15.1, 15.2 або 15.3. Перед написанням твору запишіть номер обраного завдання: 15.1, 15.2 або 15.3.

15.1 Напишіть твір-роздум, розкриваючи зміст висловлювання російського письменника М. Є. Салтикова-Щедріна:

«Думка формує себе нічого не приховуючи, у всій повноті; тому-то вона легко знаходить і ясне для себе вираз. І синтаксис, і граматика, і розділові знаки охоче їй підкоряються »

Аргументуючи свою відповідь, приведіть 2 прикладу з прочитаного тексту.

Наводячи приклади, вказуйте номери потрібних пропозицій або застосовуйте цитування.

Ви можете писати роботу в науковому або публіцистичному стилі, розкриваючи тему на лінгвістичному матеріалі. Почати твір Ви можете словами М. Є. Салтикова-Щедріна.

Обсяг твору має становити не менше 70 слів.

Твір пишіть акуратно, розбірливим почерком.

15.2 Напишіть твір-роздум. Поясніть, як Ви розумієте сенс фіналу тексту:

«Маленький Тимофій довго шкодував себе, лежачи на купі опалого листя і дивлячись в далеке байдуже небо. Потім встав і пішов із зоопарку. назавжди »

Наведіть в творі два аргументи з прочитаного тексту, що підтверджують Ваші міркування.

Наводячи приклади, вказуйте номери потрібних пропозицій або застосовуйте цитування.

Обсяг твору має становити не менше 70 слів.

Твір пишіть акуратно, розбірливим почерком.

Пояснення. | Як Ви розумієте значення словаДОБРО?

Пояснення. | Пояснення. | Як Ви розумієте значення слова ПРИРОДА? | Пояснення. | Як Ви розумієте значення слова ДОБРО? | Пояснення. | Пояснення. | Пояснення. | Пояснення. | Пояснення. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати