Головна

Раз у придбаєш.

10.

Він засмаг ще сильніше, стояв у білій футболці і чорних штанях шукав очима когось, а коли наші очі зустрілися, він посміхнувся з видимим полегшенням від вуха до вуха, його зелені очі засвітилися від щастя, він швидким кроком став наближатися до мене.

У моїй голові все закрутилося, час сповільнився, в животі приємно защипало, я встала.

-Емі. - Він притиснув мене до себе і видихнув, - Емі, - він шепотів моє ім'я, зарившись обличчям у моє волосся.

Час зупинився, я бачила здивовані обличчя хлопців, дівчата з заздрістю дивилися на нас, Домініка стояла з відкритим ротом, Кітті посміхалася, Метт чомусь зніяковів.

Весь вантаж моїх переживань і мук звалився з плечей.

Я сильніше притискалася до Діка.

Він обхопив мою голову руками і підняв так, щоб наші очі зустрілися.

-Емі, Я такий радий, що з тобою нічого не сталося. - Шепотів він, його гаряче свіжий подих линула у мене по обличчю, ласкавий вітер тихо обдував мені обличчя.

Я забула всі слова.

Він знову обійняв мене і відпустив, притримуючи за плечі, за що я була йому вдячна, ноги не слухалися, і голова йде обертом, можливо, чи так любити?

Він допоміг мені сісти і підійшов до Метту, обняв його і потиснув руку, привітався з Кітті, і подивився на Домініку.

-Дік. - Вона прийшла в себе і подивилася спочатку на мене потім на нього.

Розвернулася і пішла.

Я дивилася на Діка, мою любов, мою частинку.

Він слухав Метта, а сам дивився на мене.

В їдальню увійшли Майкл і Гаррі, вони привіталися з Діком і стали розпитувати про змагання, Дік охоче розповідав, не зводячи очей з мене.

Нарешті продзвенів дзвінок, мені треба бидо йти на фотографію, всі хлопці розбіглися на заняття, Метт повів Майкла на фізкультуру, ми, нарешті, залишилися одні з Діком.

Я підійшла до нього впритул і просто притулилася до його грудей, від нього пахло океаном і свіжістю і ще чимось солодким і приємним.

-Емі, Скажи хоч слово, я скучив по твоєму голоском. - Він гладив мене по голові.

-Я Теж скучила за тобою, Дік. - Я заглянула йому в очі, вони все ще були зеленими. - І мені подобаються твої зелені очі.

-Ох, Емі, підемо, я відпрошуся тебе з заняття.

-Думаєш, Твоя мама тебе це дозволить? - Я лукаво подивилася на нього.

Ми посміялися і, не розтуляючи обіймів, пішли на стадіон.

На поле вже грали хлопці, серед гравців я побачила і Гаррі.

На лавках для глядачів сиділо п'ятеро хлопців з моєї групи і місіс Стюарт, щось їм розповідала, показуючи на ліс.

Вона побачила нас здалеку, Дік помахав їй рукою, і по ній було видно, що вона готова була все кинути і побігти до Річарду.

-Ти Ще не з'являвся вдома?

-Ні, Я відразу до тебе, моя художниця. - Він обхопив мене за плече і обійняв.

Ми сіли поблизу від моєї групи, так що ті, раз у раз поверталися і видивлялися на нас.

Місіс Стюарт дивилася на мене і посміхалася, з ніжністю дивилася на Діка, але продовжувала вести урок.

-Ти Їй подобаєшся, міс Росс. - Дік заглянув мені в очі. - Розповідай, як поводилася під час моєї відсутності?

-Напевно, Добре, раз Метту не було за мене соромно. - Я усміхнулася.

-А Тобі за Нельсона? - Він поцілував мене в волосся.

-Нічуть. - Я сиділа і думала, що я зараз найщасливіша на світі.

-Дік, Я дуже переживала за тебе. - Я заглянула йому в очі.

-Я знаю. Я все знаю. Тому мені довелося відправити Метта додому. А то ще б трохи і ти перестала б вірити в моє існування. - Він подивився на мене і спохмурнів.

-Це так. - Я похитала головою.

-Як справи вдома?

-Чудово. - Я повеселішала. - Папа повернувся до нас, це дійсно моя рідна братик. - Я подивилася на Діка, він сидів умиротворений і щасливий. - Спасибі тобі, якби не ти, я б ще довго мучилася. - Я поцілувала його в щічку і згадала про місіс Стюарт, подивилася на неї, але вона не бачила.

-Ти диво. - Я тонула в його вирі очей.

-Дік, Ти розкажеш, де тебе носило?

-Неодмінно, Але не зараз. - Він підморгнув мені і встав.

До нас піднімалася місіс Стюарт, вона змахнула невидиму сльозу і обняла сина. Потім на витягнутій руці обвела його всього поглядом і знову притиснула.

-Дік, Ну нарешті ти вдома, за що мені така кара, а?

Я відвернулася, не хотілося втручатися своєю присутністю в їх сім'ю, але Дік покликав мене.

-Мама, Це Емі - моя подруга, ти ж її знаєш? - Він обійняв мене за талію, мені стало ніяково.

-Звичайно, Моя найкраща учениця, - місіс Стюарт ніжно посміхнулася мені і простягнула руку, - Марія.

-Оо ... - Тільки й змогла сказати я, Стюарт Марія ...

-Щось не так? - Вона весело усміхалася, поглядаючи то на мене, то на сина.

-Це Так, хм, по-біблійному. - Я опустила очі, і відчула, як щоки запалали вогнем.

Вона розсміялася разом з Діком, він обійняв мене ще міцніше.

-Ось З цього, напевно, у мене такий нестерпний син.

Вона попсувала його по щоці і, попрощавшись, пішла в школу.

-Вона Звичайна? - Запитала я, коли Марія відійшла далі.

-Моя мати? Звичайна? Вона сама незвичайна женьщина на світлі, Емі, вона виростила десять дітей індиго, підняла нас на ноги і вказала шлях. - Дік посміхався.

-І Метта теж?

-Всю Нашу команду. - Він дивився на мене з ніжністю і любов'ю.

-А де твої батьки?

-У Більшості з нас їх немає, кого-то підкинули до дверей притулку, від кого-то відразу відмовилися, але моя рідна мати це Марія, батько помер не так давно.

-Аа, Прости, співчуваю, прости, що торкнулася цієї теми. - Я обняла його міцніше.

-Нічого страшного.

-Чому Ти Хейз, а вона Стюарт?

-Я Залишив прізвище батька, а вона взяла своє дівоче.

-Спасибі, Що все пояснюєш. - Я подивилася йому в очі.

-Не За що, рідна, я так скучив за тобою.

Він повернув мене до себе і підняв руками мою голову, заглянув мені в очі і поцілував.

Пристрасно, несамовито, ніжно, ласкаво.

Я обняла його за шию і притягнула до себе ще ближче.

Мені не хотілося відпускати його ні на секунду, і тому запросила до себе.

Він був дуже радий.

По дорозі додому я подзвонила мамі і попередила, що буду не одна.

На під'їзній доріжці стояла машина батька, Дік припаркувався на узбіччі дороги.

Твій батько приїхав подивитися на мене. - Дік тримав мене за руку і посміхався.

-Хочеш, Не підемо? - Ну і ну, мама.

-Нас Чекають.

Він вийшов з машини, обійшов і відкрив мені дверцята.

-Ох, Кавалер. - Я роблено зітхнула.

У будинку пахло шоколадом, мама поралася на кухні, а тато зустрів нас у вітальні.

-Емі, Дитинко, - тато підійшов до нас і обійняв мене за плечі, - Едвард, - він простягнув руку Діку.

-Містер Росс, дуже приємно, я один Емі, Річард. - Їх рукостискання було сильним і швидким.

Папа посміхнувся і в куточках його очей з'явилися зморшки.

-І Нам приємно, - з кухні вийшла мама, - це моя дружина, Елізабет.

-Ми вже знайомі. - Мама потиснула руку Діку і ласкаво посміхнулася.

Вона була в легкому платтячку, а на животі був напис: "Зайнято!"

-Здравствуйте, Місіс Росс.

Дік був саме доброжеланіе, він галантно потиснув руку мамі і оглянув будинок.

-Як-То так я його і уявляв. - Шепнув він мені на вухо, коли батьки пройшли на кухню.

Я так і не зрозуміла, що він мав на увазі, тата або будинок.

Ми сиділи в їдальні пили чай з шоколадним тортом.

-У Вас гарний будинок, місіс Росс. - Зробив комплімент Дік мамі.

-Спасибі, Річард. - Мама покрилася рум'янцем.

-І Чудова дочка. - Дік весело криво посміхався, йому, здається, сподобалося робити компліменти моїй мамі, я штовхнула його ногою під столом.

Мама подивилася на тата і почервоніла ще більше.

Папа сидів перед телевізором, дивився гру Нью-Джерсі з Колорадо, Дік хотів присісти поруч з Едом, але я потягнула його за руку нагору, до себе, тато посміхнувся нам в слід.

-Ти Ж не хотіла показувати свою кімнату. - Тихо шепнув мені Дік.

-Заходьте ... - Я притримала двері і посторонилася.

Дік зайшов, і, здається, забув, як дихати, він розглядав кімнату, підходив до моїх картин, на яких був зображений він сам, дивився у вікно, доторкався до моїх речей і важко дихав.

-Емі, Я був в цій кімнаті раз сто і не помічав, як тут гарно. - Він підійшов до мене впритул, я стояла біля дверей, спостерігаючи за ним, він схилився і поцілував мене.

Ми вилізли з ним на дах, тато зробив там перила і сіли, дивлячись на океан.

~

Вдих допомагає відчути емоції. | Коли у мене є вибір між


А в тому, що вони не бачать проблеми. | Але і вміння їх застосувати. | В одне вікно дивилися двоє. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати