Головна

ПЛІСНЯВА МУДРОСТІ або РОЗВІНЧАННЯ МІФІВ.

  1. час мудрості
  2. Геракліт І НОВИЙ ОБРАЗ ФІЛОСОФСЬКОЇ МУДРОСТІ
  3. Глава III. Про те, що потяг до мудрості є філософією
  4. Давньогрецька міфологія. Особливості міфологічного мислення. ОСНОВНІ цикли міфів.
  5. Легенда про мудрість семи старих
  6. ЗРАЗКИ МУДРОСТІ

«Відведе міфи вашому житті на ешафот здорового глузду і карайте, або вони вас відведуть на смітник відчаю і розчарувань.»

Начальник в'язниці.

Як показує практика, використання розхожих прописних істин - це найнадійніший спосіб блокування активної діяльності і позбавлення від конкурентів. Виловив відповідну нагоди фразочку (по суті - установку) з бездонної бочки народної мудрості - і, як то кажуть, проти лому немає прийому.

Є!

Придивіться - все, хто домігся помітного успіху на будь-якому терені, роблять все не так, як інші. Мартін Лютер Кінг, Махатма Ганді, мати Тереза, Мадонна - всі вони будували життя за своїми правилами.

Не бійся взяти на себе занадто багато.

Говори собі: "Хочу більшого!" Намагайся піднімати планку вище своїх можливостей при досягненні поставленої мети.

Так ось міфи, які міцно проникла в нашу свідомість як керівництво до дії (читай - бездіяльності), здатні нам так само допомогти в житті, як англійська мова того потопаючому.

Розхожі істини, що передаються з покоління в покоління, нагадують чимось жуйку, що передається з рота в рот, яка вже давно втратила свій первісний смак. І якщо з часом ми не стаємо мудрішими, значить, стаємо дурніші. А навіщо нам, питається, такий друг і порадник, як цапина голова дурниці? "Каструє козла дурниці, інакше він розплодиться козенятами помилок. Це єдина порада, яку я завжди даю своїм клієнтам," - говорив нам один відомий шлюбний аферист. В одній перської історії розповідається про подорожнього, який з великим трудом брів по дорозі. Він весь був обвішаний різними предметами. Важкий мішок з піском висів у нього за спиною. На шиї був млинове. В руках у нього було по каменю, а на голові була гарбуз. Зі стогоном він ледве-ледве просувався вперед, оплакуючи свою гірку долю і скаржачись на втому. Опівдні йому зустрівся селянин. "Подорожній, навіщо ти несеш камені". "Я їх досі не помічав" сказав подорожній, викидаючи каміння, і відчув полегшення. Трохи пізніше йому зустрівся інший селянин "Навіщо ти мучишся з гарбузом на голові" - поцікавився він. "Я не помічав раніше це" сказав подорожній скидаючи гарбуз і йому знову стало легше. Він рухався далі, несучи мішок з піском і жорно на шиї, І зустрівся третій селянин і запитав здивовано "Навіщо ти несеш мішок з піском і жорно на шиї". "Спасибі добра людина, я тільки тепер помітив мішок і жорно на шиї" - відповів він і скинув мішок і зняв жорно. Вільний і веселий він продовжував свій шлях далі. Втім, до справи. Давайте подивимося, витримують чи самі стійкі міфи хоч найменшу критику? Або це колоси на глиняних ногах?

Доля і стратегія успіху | Міф перший. Не в свої сани не сідай. З свинячим рилом не лізь в Колишній ряд.


Міф десятий. Безкоштовний сир буває тільки в мишоловці. | Уміння впливати на інших людей. | Четверте. | Гроші люблять визначеність, точність. | КІЛЕРА ЗОВУТ СТРАХ. | Феноменогологія страху. | А з підсвідомістю працюємо інакше. | Ризик - це завжди характеристика процвітаючих людей. | Упевнені в собі люди швидше за інших досягають успіху. | РОЗП'ЯТТЯ виною |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати