Головна

Пам'ятайте: рента дуже небезпечна

1. D. Збільшення частоти и сили СКОРОЧЕННЯ
  2. D-електрони тільки на слабо екранують ядро ??t2g -орбіталей, дуже міцні і їх відомо дуже багато.
  3. II. рентабельність
  4. II. Рентабельність і її види
  5. III. Основні напрямки підвищення прибутку і рентабельності виробництва.

Це зараз, через певний час, здається, що все пройшло гранично ясно і чітко, тоді як в залі суду ситуація не здавалася такою однозначною. Селезньова найняла адвоката, і вони наступали досить активно. Часом здавалося, що чаша терезів може схилитися навіть в їх користь. І не будь у відповідачів хороших юристів, які надала страхова компанія «Росно», то невідомо б як повернулося справу.

Іноді кажуть, мовляв, наймайте адвокатів, і вони допоможуть вам виграти справу. На жаль, не завжди так виходить. Тим не менш, наймані юристи є наймані. Не можу сказати про всіх, що вони несумлінно ставляться до своїх обов'язків, а й велику зацікавленість в перемозі не завжди відчувають. А потім не забувайте, що тут грає роль ще такий факт: хто перед ними - багатий чи бідний позивач. Якщо у вас є страховий поліс, то юрист компанії не дивиться на ваш соціальний статус. Його завдання - відбити атаки і захистити честь фірми і честь свого клієнта. Принципово важливо для компанії відстояти застраховану ними квартиру, як в матеріальному, так і моральному плані.

І на закінчення хочу всім нагадати про те, що договір ренти - це самий суперечливий договір. Тут завжди є небезпека того, що родичі після смерті можуть відсудити квартиру, визнавши договір недійсним. Були випадки, коли вони в інституті Сербського проводили посмертну експертизу літньої людини. І вердикт суду найчастіше був не на користь платників ренти. Але вигравали судові справи «жалісливі» рідні та без допомоги медиків. Ось яскравий тому приклад.

У Митіщинській міський суд звернулася Д. з позовом до М. Д. просила суд визнати право М. на власність ? частки однокімнатної квартири недійсним. Д. доводила в суді, що вона нарівні з братом є спадкоємицею половини маминої квартири, і що від спадщини вона не відмовлялася. А то, що не пішла до нотаріуса, то не думала, що це потрібно було робити. Тим більше, що нотаріус про неї знав, брат нотаріуса сказав про існування сестри. Запрошений на суд нотаріус це підтвердив. Він сказав, що дійсно спадкоємець говорив про те, що у нього є сестра, але та не подала заяви, і за всі ці роки жодного разу до нього не зверталася. А її брат в цей час оформив спадщину на себе і ... Уклав договір ренти з М. І ось тільки після того, як чоловік помер, його сестра стала претендувати на половину квартири своєї матері. І яке в цій ситуації платнику ренти ?! У неї з'явилася власність, якої вона не може розпорядитися, так як на час судових розглядів на продаж нерухомості накладено вето. І добре, що вона не встигла її продати. Уявімо собі стан власника, який би купив не цілу квартиру, а тільки половину. Бо після довгої судової тяганини спадкоємиці все ж вдалося відсудити у М. половину квартири. Думаю, що коментарі тут зайві.

Хочу звернути ще раз увагу читачів на те, що, коли ви купуєте дорогу квартиру, то завжди пам'ятайте про те, що в її історії можуть бути темні плями, про які ви можете навіть не здогадуватися. Перевірити юридичну чистоту квартири під силу тільки фахівцям. Тому найкраще перед покупкою нерухомості звернутися в страхову компанію. Ми, перш ніж видати вам страховий поліс, квартиру ретельно перевіряємо і оцінюємо ризики. Якщо вони високі, то така нерухомість не може бути застрахована. Відповідно і купувати таку квартиру я нікому не раджу.

Здрастуйте, Я ВАША любляча племінниця | ЗАКОНИ & КОМЕНТАРІ

ТИТУЛ ВІДСТОЯЛИ | Спадкоємиця повітряних замків | Нові власники - проблеми старі | ШАХРАЇ були змушені відступити | АФЕРА НЕ ВДАЛОСЯ | акт другий | Лист з психіатричної лікарні | Суддя надійшла по совісті | Застраховані навіть ... «СУДОВУ» КВАРТИРУ | І СУД ЗМУШЕНИЙ БУВ ВЛАДИ ... ВІДМОВИТИ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати