Головна

Звуки м, м ', н, н', в, в ', ф, ф', л ', л

  1. ЗВУКИ І БУКВИ (10 год).
  2. Звуки і побачене очима спотворюється під впливом стресу.
  3. Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', б, б', п, п ', д, д', т, т ', з, з' , х, х ', з
  4. Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', п, п', т
  5. Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', п, п', т, х, х ', д
  6. Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', б, б', п, п ', д, д', т, т ', з, з' , з, з ', ц, до, до', г, г ', х, х', ш, ж
 вабив (а)  малий
 велів (а)  млявий
 налив (а)  блискавка
 вийняв (а)  навалом
 повів (а)  найняв (а)
 хвиля  валуй
 милий  валун
 лама  лом  мив (а)
 лава  ловля  крейда
 Алла  ловив (а)  віл
 мала  ламав (а)  фінал
 вілла  мило  чутка
 молов (а)  вліво  місяць

Слова для аналізу: лом, хвиля, крейда.

1. Проспрягай: Я ловив (а) пугача. Я ламав (а) крейда. Я вийняв (а) мило. Я повів (а) Аллу.

Зразок.

Я ловив (а) пугача. Ми ловили пугача. Ти ловив (а) пугача. Ви ловили пугача. Він (вона) ловив (а) пугача. Вони ловили пугача.

2. геть лама геть вила геть крейда он мило геть хвиля геть пугач он місяць геть валун

Віля малий. Віля вийняв вила. Він ламав мальви. Ніна мала. Ніна наламала мальви і лілії. Мальви і лілії зів'яли.

Он лиман. На лимані хвилі. На лимані мілину. На мілині ми ловили миня. Алла ловила миня.

Аня мала. Вона в крейді. Мама веліла: «Алла, вимий Аню». Алла мила Аню милом. Мила мало.

Няня вийняла лимони. Няня вимила лимони. Аня, Алла, Фаня та Ваня їли лимони. А мама і няня їли малину.

Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', п, п'

 батько  поле  напав (а)  план  полум'я
 павич  помпа  липа  попона  плафон
 Павло  поля  плавив (а)  полов (а)  пил
 павільйон  зрозумів ((а)  пума  лоб  плавав (а)
 поні  впав (а)  ампула  полонений  крики
 куля  підлога  пуф  поляна  плював (а)
 панель  лампа  панама  запал  хлюпала
 палений  Поліна  пальма  повний  плов
 он тато  он Поля  он лампа
 он павич  он поле  он липа
 он Павло  он поні  он плафон
 он павільйон  он пил  он поляна
 он панама  он попона  он ампула
 пила  спів  наспів  пень
 пігулка  піна  бугай  пенал
 пиляв (а)  випив (а)  пельмені  пелена
 пиво  піми  співав (а)  попіл
 он піна  он пила
 он пень  он піми
 он пенал  он бугай
           

1. Проспрягай: Я впав (а) на підлогу. Я впав (а) на пень. Я поливав (а) півонії. Я полов (а) мальви.

Ми впали на підлогу. Ви впали на підлогу. Вони впали на підлогу.

Зразок.

Я впав (а) на підлогу. Ти впав (а) на підлогу. Він (вона) впав (а) на підлогу.

Я вимив (а) лампу і плафон. Я плавав (а) в хвилях. Я їв (а) пельмені і плов.

У Валі пенал. У Олени півонія. У Павла пила. Поля співала. Лева пиляв. Ампула впала. Фаня наспівувала. На Олені панама. У Вови піми. На поні попона. На хвилі піна. На лампі плафон. На галявині бугай. Леля випила пігулки. Полум'я обпалило ялина. Полум'я на галявині.

Он пил. Пил на підлозі, на пуфі, на лампі, на пальмі. Ляля вимила пальму і плафон. Лена вимила підлогу. Вони полили пальму.

Он поляна. На галявині ялина. У їли пень. Валя впала на пень.

Поля полола півонії. Ніна полола лілії. Валя поливала півонії, мальви і лілії. Вони співали.

Папа, мама, Валя і Вова їли плов. Павло і Валя їли пельмені.

У Павла потрапила куля. Павло впав на галявині. Він потрапив в полон.

ДИДАКТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ ДЛЯ ПОСТАНОВКИ І АВТОМАТИЗАЦІЇ ЗВУКОВ | Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', п, п', т


АНАТОМО-ФІЗІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ піднебінної-глоткового АПАРАТУ У нормі І ПАТОЛОГІЇ | Виправлення МОВИ У ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ з уродженими ущелинами піднебіння | Доопераційний підготовчий етап | Післяопераційний етап. Постановка голосних звуків. Усунення надмірного носового резонансу | Етап корекції звуковимови, координації дихання, фонації і артикуляцією | Етап повної автоматизації нових навичок | РОЗЛАДИ ГОЛОСИ ЗА ринолалии ТА ЇХ КОРЕКЦІЯ | ОСОБЛИВОСТІ ПОСТАНОВКИ ЗВУКОВ ПРИ ринолалии | Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', п, п', т, х, х ', д | Звуки м, м ', н, н', л, л ', в, в', ф, ф ', б, б', п, п ', д, д', т, т ', з, з' , х, х ', з |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати