Головна

Глава 9 Отже, обман викрито - пора оголосити вирок

  1. А раптом він вас обманює?
  2. Вербальні ознаки обману
  3. Питання 3. Психологія викриття маскіровок, інсценівок і помилкових алібі.
  4. Питання 8. Види брехні і мотиви дачі неправдивих свідчень. Психологічні особливості самообмови і його викриття.
  5. Глава 10. Рада і викриття.

Отже, ви дочитали до дев'ятої глави - вітаю! Хочу скористатися нагодою і подякувати вам за те, що у вас вистачило рішучості прочитати перші вісім глав цієї видатної книги. Я впевнений, що ви з нетерпінням чекали цієї глави. Нарешті настав час звести воєдино всі отримані навички. Щоб ясно побачити, як їх застосовують на практиці, ми з вами повернемося до сценаріїв експрес-знайомств з першого розділу і докладно їх проаналізуємо. Навіть тоді, коли ви в перший раз читали ці сценарії, ви вже інтуїтивно вміли розпізнавати брехню на цілком пристойному рівні. Я думаю, що коли ви перечитаєте їх зараз, вас чекає справжнє потрясіння - ви побачите, наскільки краще ви розбираєтеся в людях і як насправді просто викрити брехуна. (Я дам вам можливість самостійно визначити, де ви помітили брехня, і лише потім розповім про результати власного аналізу).

Отже, приступимо!

Повторимо питання № 1 і № 2

У цій книзі ви познайомилися з різноманітними формами вербальних і невербальних ознак брехні - від сплячих точок до тиску на совість з усіма проміжними відтінками. Нарешті настала пора застосувати ці знання на практиці і згадати сценарій вечора експрес-знайомств, коли наша героїня Ешлі спілкувалася з чотирма дуже різними чоловіками - з Дейвом, Чаком, Філом і Семом, - які дуже по-різному відповідали на її серйозні питання- тригери.

Згадайте, які два питання Ешлі задавала кожному зі співрозмовників:

Питання номер один:Тобі коли-небудь траплялося кого-небудь обманювати? Питання номер два:Як ти думаєш, що повинна робити жінка, якщо вона виявить, що її коханий її обманює?

Нарешті (маестро, туш!) Пора відкрити, хто намагався обдурити Ешлі, а хто (сподіваюся, їх було більше одного) говорив чисту правду. Але спочатку я нагадаю вам ще один - і останній - раз, як спускатися «З НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ».

Кілька прикладів роботи зі сплячими точками | Ще раз зійдіть «З НЕБЕС НА ЗЕМЛЮ»!


Бей, біжи - або замри! | Чому ВНС - ваш союзник? | Тиск на совість | Глава 7 Розпізнавайте брехня на слух | Два типу ознак обману | Завжди починайте з визначення норми! | Вербальні ознаки обману | Пам'ятайте про норму! | Як відокремити вербальне від невербального | Як розбудити його сплячі точки |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати