Головна

Свиня-аеронавт.

Одна свиня була у мене аеронавтом. У той час загинув Шарль, Леру, що піднімався на повітряній кулі і опускався на парашуті. Його змінив Гордон, роз'їжджає по найбільшим російським, містах.

Я замовив повітряна куля з бязі, 28 аршин в діаметрі і парашут з шовку. Куля була системи Монгольф'є, т.-е. піднімався за допомогою нагрітого повітря.

Перед поданням викладалася з цегли піч, в ній спалювалась солома, а куля прив'язувався над піччю до двох стовпів і тримало його чоловік тридцять солдатів, які його поступово розтягували. Куля сильно збільшувався в обсязі; нарешті солдати відпускали канат і він піднімався вгору.

Тепер треба було привчити свиню сидіти на майданчику, прив'язаною до кулі.

Для цього я вдався до наступного: на Крестовському острові в Петербурзі, де я жив на дачі, я вгвинтив в балкон блок і влаштував шкіряні ремені, обшиті повстю. Свиню я на цьому підвішував. Спочатку, не чуючи під собою грунту, вона верещала, але коли я почав давати їй улюблену страву, вона заспокоювалася і, нарешті, настільки освоїлася зі своїм становищем, що, наївшись в повітрі, тут же засипала.

Звикла вона також до поступового підйому на блоці і швидкому спуску вниз.

Далі, я підвів під висить свиню майданчик, на якій знаходився будильник. Підносив свині їжу, але зараз же прибирав її подалі від майданчика.

Свиня тягнулася за їжею і, бажаючи до неї дістатися, зіскакувала з майданчика, повисала на ременях і брала з моїх рук їжу. Як тільки свиня мала отримувати їжу, тріщав будильник. І ось, затріщить будильник, свиня зіскакує з майданчика і розгойдується в повітрі в нетерплячому очікуванні улюблених ласощів. Таким чином, вона звикла до того, що з дзвоном будильника слід кинутися з майданчика в повітря.

Все було підготовлено для повітряної подорожі свині.

Перший політ був призначений в дачній місцевості «Озерка». Афіша свідчила: «Свиня в хмарах». Дачні поїзда були переповнені.

Нагріли куля. Поставили на майданчик свиню. До свині прив'язали нижній кінець парашута, а верхній прикріпили до верхівки кулі такими мотузками, які витримували тяжкість парашута, але не більше. До верхівці прив'язали мішок з піском.

На майданчик був поставлений будильник, заведений так, що через 2 - 3 хвилини почав тріщати.

Куля піднялася дуже високо. Коли, через кілька хвилин, задзвонив будильник, свиня, звикнувши за дзвінком кидатися з майданчика, кинулася в повітря з кулі. Парашут відірвався від кулі, звичайно, одночасно з свинею, яка вперше кілька секунд кинулася каменем вниз, але зараз же розкрився складений парашут і свиня, ширяє польотом, розмірено і плавно погойдуючись, благополучно спустилася на землю, побувавши в небесах.

Таких польотів свиня зробила згодом чотирнадцять; не обходилось, звичайно, без пригод.

У Тифлісі парашут опустився на дах жіночої гімназії і там зачепився. Свиня бовталася перед гімназичними вікнами. Довелося запросити пожежних, які її виволокли.

У Саратові парашут потрапив на двір ковбасного закладу, що теж навряд чи могло бути приємно моєї повітряної мандрівниці і послужило для місцевих газет приводом незлобливо посміятися.

Тепер переходжу до слону.

Примирення кішки з щурами. | Слон-перукар.


Обман a la дресирування. | Мій спосіб дресирування). | Вихідна форма впливу. | Ризький Вісник ». | МОСКОВСЬКА КОПІЙКА. | Техніка мого методу. | Перший приклад: собака. | Другий приклад: морська свинка. | Боротьба з інстинктом. | Трусообман. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати