Головна

Так ближче до істини.

  1. A) зближення меридіанів. B) румба. C) дирекціону кутом. D) азимут. E) Схиленням магнітної стрілки.
  2. IV. Обчислити среднеквадратическую помилку наближення заданої функції обраної часткової сумою, використовуючи мінімальну властивість коефіцієнтів Фур'є.
  3. В середині або ближче до кінця роботи з перериванням на початку
  4. Зовнішньополітичний курс СРСР напередодні Другої світової війни. Радянсько-німецьке зближення: дискусії останніх років. Пакт про ненапад 1939 року і секретні протоколи до нього.
  5. Габарити РУХОМОГО СКЛАДУ І НАБЛИЖЕННЯ БУДІВЕЛЬ.
  6. Дослідження на стійкість за першим наближенням.
  7. Міжнародна економічна інтеграція (МЕІ) - процес зближені та взаємопронікнення національніх господарств групи стран, спрямованостей на создание єдиного господарського механізму.

Торгівля - це навичка, який

виробляють у себе люди з відповідними

установками, здібностями, силою духу,

бажанням і наполегливістю

в прагненні до успіху.

Ви народжені для торгівлі? Ні, ви вчитеся заробляти!

«Він - природжений торговець.» Ви чули цю фразу і напевно вимовляли її самі. Нісенітниця! Це одне з найбільших помилок в торгівлі. Торгівля - це наука. Це придбана здатність. Та людина, яку ви вважали природженим торговцем, виконав


величезну роботу і виробив в собі необхідні риси і характеристики, збагнув науку торгівлі і став застосовувати її на практиці.

Ви працюєте в сфері торгівлі, але працюєте не так ефективно, як вам хотілося б, або збираєтеся зайнятися торгівлею і хочете мати уявлення про те, чи зможете домогтися успіху?

Пропоную пройти наступний тест. У ньому перераховано 21 характеристика великих продавців. Скільки з них є у вас? (Важливо: між відповідями «Так» и «Немає» існує проміжне положення, куди потрапляють «працюють над собою» торговці. У такому випадку рекомендується відповідати «Немає», оскільки характеристика ще не вироблена.)

Та ні

П П Я формулюю свої цілі в письмовому вигляді

П Про Я володію суворої самодисципліною

П П У мене є самомотивація

П П Я хочу знати більше

П П Я хочу розвивати взаємини

П П Я впевнений в собі

П П Я сам собі подобаюся

П П Я люблю людей

П П Я люблю знаходити вихід зі складних ситуацій

П П Я люблю перемагати

П CJ Я можу прийняти відмову і зберегти позитивне настро
 ення

П П Я вмію вдаватися в деталі

П П Я лояльний

Про П Я сповнений ентузіазму

П G Я спостережливий

СІ П Я вмію слухати інших
 співаючи сприйнятливий

П П Я вмію спілкуватися з людьми

П П Я здатний багато і напружено працювати

Про П Я хочу забезпечити собі фінансову безпеку

П П! Я наполегливий

Якщо ви набрали понад 15 ЧЕСНИХ відповідей «так», значить, в вас є те, що потрібно гарному продавцеві. Якщо ствердних відповідей від 10 до 14, ви перебуваєте на роздоріжжі (але більше шансів домогтися успіху в торгівлі, якщо ви відповіли «так» в пунктах про знаннях, ентузіазмі,


впевненості в собі, сприйнятливості, самомотивації і наполегливості). Якщо ствердних відповідей у ??вас менше 10, не займайтеся торгівлею, навіть якщо це буде означати мир у всьому світі і допоможе космічній програмі.

- Зверніть увагу, що жодне з тверджень тесту жодним
 ніяк не зачіпає питань укладення угод або пре
 подолання заперечень.

- При наявності вищевказаних рис осягнення і застосування
 науки торгівлі пройде легко і безболісно.

- Все, що ви повинні зробити, це повірити в свої здібності,
 присвятити себе цьому і жити цим присвятою.

Чи не тому ви втрачаєте можливості, що занадто концентріруетесь на перешкодах?

Чи немає у вас самонавіювання розумового недоліку?

Люди з фізичними вадами часто долають свої проблеми (дефекти), так що їм заздрять навіть здорові. Людям, самим вселити собі розумові вади, потрібна допомога. Самопоміч. Що таке розумовий недолік?Прочитайте наступні виправдання. Чи не здаються вони вам знайомими?

- Ніяк не можу до нього додзвонитися.

- Вона мені не передзвонить.

- Він не стане призначати мені зустріч.

- Я проспав. Я забув. Я не записав. Мені ніхто про це не говорив.

- Вона не прийшла на зустріч.

- Я не можу його переконати.

Стривайте секунду, я сходжу за скрипкою. Вах! Горе вам. Невже ми маємо справу з неоперабельним раком мозку, або проблема лише в тому, що покупець або потенційний клієнт не бажає відповідати на ваш дзвінок? Еко справу. Здається мені, придумувати собі виправдання навіть важче, ніж умовляти клієнтів укладати угоди.Рішення для всіх продавців з розумовою вадою полягає в їх здатності бути чи не бути Зосередження. Зосередженість веде вас в правильному напрямку.Вона надає сил, викликає бажання, цілеспрямованість. сконцентрована


енергія стає тією рушійною силою, що потрібно для проходження всієї дистанції і перемоги (укладення контракту) на конкурентному ринку. Дивіться правді в очі: дні легких угод пройшли. Конкуренція часом буває настільки жорстока, що виникають думки про зміну кар'єри або місця роботи.

Нижче наводяться сім речей, які можна зробити для збереження концентрації, сил, «драйву» і цілеспрямованості, необхідних для переорієнтації з настрою «Горе мені» на «Ух ти, ось це угода!».

1. Перестаньте валити провину на обставини.Справа не в дож
 де, не в автомобілі, не в телефоні і не в товарі: справа в ВАС! що
 б ви не робили, у вас є вибір. Вибирайте кращі способи.
 Не звинувачуйте тернистий шлях, вибирайте інший. Не звинувачуйте ситуа
 цію, міняйте її.

2. Перестаньте валити провину на інших.Почніть відповідати за себе
 і свої дії. Практика показує, що якщо ви звинувачуєте окру
 лишнього, то насправді - вгадайте з одного разу - винні
 ви самі.

3. Кожен день дізнавайтеся своїх потенційних або суще
 ствующих покупців ближче.
Проблеми можна не тільки
 вирішувати, але і запобігати. Якщо не можете додзвонитися до клі
 ента, самі винні: не знаєте, в який час йому краще дзвонити.
 Треба знати, коли набирати номер телефону, знати, коли приймається
 ється рішення. Всі домовленості підтверджуйте двічі.

4. Наполягайте на своєму до тих пір, поки не отримаєте відповідь.
Клієнти поважають наполегливих продавців. Припустимо, для за
 ключения угоди необхідно 5-10 контактів з клієнтом. вам
 це по плечу? Якщо ні, ви тепер знаєте свій творчий хист.

5. Знайте, де і коли ви повинні знаходитися.Вмійте распо
 ряжа своїм часом. Їжте в компанії покупця, а не
 друга. Ведіть записи, причому акуратно. Ви повинні знати про своє
 клієнті досить, щоб контакти з ним давалися легко і при
 носили задоволення. Чи достатньо ви організована людина,
 щоб дотягнути до десятого контакту і укласти угоду?

6. Працюйте над собою щодня.Аудіозаписи, книги, се
 Мінар. Перечитати всі книги або переслухати всі записі не
 можливо. Я закликаю вас витрачати на це по одній годині в день.
 Час в день, сім днів на тиждень, всього за рік набігає понад дев'ять
 ти повних тижнів роботи. Подумайте, що ви могли б зробити


для розвитку концентрації і знань, коли наступного разу тупо увімкніть телевізор.

7. Орієнтуйтеся на рішення.Замість того щоб переживати і депрессіровать з приводу своїх проблем, краще потратьте той же час на вироблення рішень. Я прийшов до висновку, що орієнтація на рішення допомогла мені і моїм успіхам більше, ніж будь-яка інша філософія. Будь-яка перешкода являє собою можливість, треба тільки пошукати її. Якщо ви занадто зосереджені на проблемі, можливість обійде вас стороною.

книга секретів | Чого покупці чекають від продавців, якщо чесно


Джеффрі Гітомер | Продавцям потрібні миттєві рішення. Продавці хочуть укласти більше угод ... вже сьогодні. | Один спосіб отримати користь з цієї книги ... | Старий підхід до продажу більше не працює ... начебто | Секрети успішної торгівлі в період економічного спаду | Торгові та особисті стратегії успіху | Налагоджувати неформальні зв'язки активніше, ніж будь-коли. | Перевірений метод полягає в наступному ... | Бівіс і Батхед | Установка - Гумор - Дії |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати