Головна

текст №2

  1. A.S. Напівжирним, курсивом і підкресленням виділені ті аспекти тексту, які безпосередньо відповідають на відповідні підпункти питання.
  2. CloseGraph закриває графічний режим (звільняє пам'ять, розподілену під драйвери графіки и відновлює текстовий режим роботи екрана).
  3. HTML-документ - це гіпертекст
  4. I. Письмово переведіть текст на російську мову. Випишіть 20 слів на економічну тему з транскрипцією і перекладом. Вивчіть ці слова напам'ять.
  5. I. Письмово переведіть текст на російську мову. Випишіть 20 слів на економічну тему з транскрипцією і перекладом. Вивчіть ці слова напам'ять.
  6. I. Прочитайте текст і письмово переведіть перший абзац.
  7. I. РОБОТА НАД ТЕКСТОМ

Князю Василю і його синові Анатолю Курагіним в будинку Болконских в Лисих Горах були відведені окремі кімнати.

Анатоль сидів, знявши камзол і підпершись руками в боки, перед столом, посміхаючись, пильно і неуважно спрямував свої очі. На своє життя він дивився як на розвага, яке хтось з якоїсь причини мав влаштовувати для нього. Так само і тепер він дивився на свою поїздку до злому старому і до багатої потворною спадкоємиці. Все це могло вийти, на його думку, дуже добре і весело. «А чому б і не одружуватися, коли вона дуже багата? Це ніколи не завадить », - думав Анатоль. Згадавши про гарненькою гувернанткою княжни Марії, він вирішив, що в Лисих Горах йому не буде нудно: «Сподіваюся, що княжна візьме її з собою, коли вийде за мене заміж».

Анатоль Курагін викинь, я посипала з ретельністю і франтівством, зробити його звичкою, з природженим йому добродушно-переможним виразом, високо несучи красиву голову, увійшов до кімнати батька.

Близько князя Василя клопоталися два камердинера, одягаючи його; він сам жваво озирався навколо себе і, весело кивнувши входив синові, як ніби говорив: «Так, таким мені тебе і треба!»

- Ні, без жартів, батюшка, вона дуже потворна? А? - По-французьки запитав Анатоль, як би продовжуючи розмову, не раз ведений під час подорожі.

- Годі, дурниці! Головна справа - старайся бути шанобливий і розсудливий зі старим князем.

- Якщо він буде сваритися, я піду, - сказав Анатоль. - Я цих людей похилого віку терпіти не можу. А?

- Пам'ятай, що для тебе від цього залежить все.

...

У цей час княжна Мар'я сиділа одна в своїй кімнаті і марно намагалася подолати своє внутрішнє хвилювання. «Навіщо вони писали, навіщо Ліза говорила мені про це? Адже цей не може бути! - Говорила вона собі, дивлячись у дзеркало. - Як я вийду в вітальню? Якщо б він мені навіть сподобався, я б не могла бути тепер бути з ним сама собою ».

Вона безсило опустила руки і думала. Їй представлявся чоловік, чоловік, сильна істота, що переносить її раптом в свій, абсолютно інший, щасливий світ. дитина свій, такий, якого вона бачила вчора у годувальниці. Чоловік стоїть і дивиться ніжно на неї і дитини. «Але ні, це неможливо, я занадто дурна», - думала вона. В душі княжни Марії було болісне сумнів. Чи можлива для неї радість любові, земної любові до чоловіка? В думках про шлюб княжни Марії мріялося і сімейне щастя, і діти ...

З цією заспокійливої ??думкою, зітхнувши, перехрестившись, зійшла вниз, до вітальні, не думаючи ні про плаття, ні про зачіску, ні про те, як вона увійде і що скаже.

(Л. Н. Толстой «Війна і мир»)

текст №1 | текст №3


форми вступів | Коментування проблеми вихідного тексту | Авторська позиція і способи її вираження | Виклад власної думки з проблеми вихідного тексту, його аргументація | Робота з текстами-епізодами з художніх творів | текст №1 | Текст№2 | текст №3 | твір | бібліографічний список |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати