На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

1. Амінь.
  2. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Седален передсвята Преображення, глас 4:

ГОтова нині, Фаворі, се бо гряде Христос, / Божества зорю паче розуму показати на тобі добрим ученііком, якоже можаху. / Ілля і Мойсей страхом предстояста, хмар же Світу осеняше, / і глас слишаша понад від Отця Светов, який промовляв: // Сей Син Мій улюблений, Того послухайте.

Пісня 4:

Канон недільний, глас 7:

хор:

Ірмос: отча надра не залишаючи, / і сошед на землю, Христе Боже, / таємницю Почув я перегляду Твого, // і прославив Тебе, Єдиний Чоловіколюбче.

читець:

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Звиття плеще давши, іже від Діви втілений, на рани, рабу прегрешівшу, / побитий буває Владика винен, // дозволяючи моя гріхи.

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Предстояв судіще суддів законопреступних, / яко осудімий винен буває, і заушается Брено рукою, // створюючи людини яко Бог, і судячи праведно землі.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Слава, і нині: Ядо востаннє Мати Божа, Творця Твого і Сина молі, // до рятівного направіті ма пристановища, Всенепорочная, славного Його бажання.

Канон Богородиці, глас 7:

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Тропар: Івибраного вся і добра, / явльшіся Богу перед заснуванням світлість, Всепетая, // светолітіем Твоїм співаємо Тебе просвіти.

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Святий мученику Евсігніе, моли Бога за нас. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати