На головну

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  4. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  5. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  6. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.
  7. Та не в суд і не в осуд буде мені причастя Святих Твоїх Таїн, Господи, але на зцілення душі і тіла.

Тропар: Просудіся смертне мучительство древом, / неправедною смертю засудженого Ті, Господи: / звідки я князь тьми Тобі не здолавши, // праведно вигнаний бисть.

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Ад Тобі приближися, / і зуби не возмог стерти тіло Твоє, / челюстьмі розтрощити. / звідки я Спасе, хвороби разруш смертної, // воскрес єси на третій день.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Слава, і нині: Разрешішася хвороби праматері Єви: / хвороби бо ізбежавше, неіскусомужно народила еси .// звідки я Яві Богородицю, Пречиста, ведуще Тебе, вси славимо.

Канон Богородиці, глас 7:

Тропар: Бездну породила велике число милосердя, Діво, / душу мою осені світлоносні Твоїм сяйвом, // яко да гідно заспіваю твоїх чудес безодню.

Тропар: Зтрелі гріховною уражені нас Слово бачивши, / яко Благодійник ущедри: / звідки я несказанно з'єднати, Всечістая, тілом, // іже з Тобі Пребожественний.

Канон передсвята Преображення, глас 4:

Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

Тропар: Да осяяло частці світло небо паче сонця, / і земля нехай слухає дієслова Живаго Бога, синівство преобразуемаго: // Батько бо свідчить на горі Фаворстей. (Двічі)

І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі.

На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Святий мученику Евсігніе, моли Бога за нас. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати