Головна

Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся.

1. Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою.
  2. Духовенство: Архангельський глас / взиваємо до Тебе, Чиста: / радуйся Благодатна, // Господь з Тобою.
  3. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  4. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  5. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  6. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.
  7. На 10. Вірш: Виведи з темниці душу мою, // прославляти ім'я Твоє.

Воскpесшему з мертвих, і пpосветівшему вся, / пpіідіте поклонімся: / від пекла бо мучительства нас свобода є, / своїм тpідневним воскpесенье живіт нам даpовавий, // і велику милість.

Вірш: Бо утверди всесвіт, / яже НЕ захитається.

Впро пекло сошед Хpісте, смерть полонив єси, / і тpідневен воскресити, нас совоскpесіл єси, / що славлять Твоє всесильне востание, // Господи Чоловіколюбче.

Вірш: Дому Твоєму належить святість, / Господи, в довготу дній.

Стpашен явився єси Господи, у Гpоб лежачи яко спя, / воскресити ж тpідневен яко сильний, / Адама совоскpесіл єси що кличе: / слава воскpесенье Твоєму, // єдиного Человеколюбче.

Стихира передсвята Преображення, глас 2:

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Іж на горі Фаворстей / преобразився у славі, Христе Боже, / і показавий учням Твоїм / славу Твого Божества, / осені і нас світлом Твого пізнання / і настави на стежку заповідей Твоїх, // Ти один благий і чоловіколюбець.

Молитва святого Симеона:

Хор: Нине відпускаєш раба Твого, Владико, / за словом Твоїм із миром; / бо побачили очі мої Спасіння Твоє, / яке Ти приготував перед лицем усіх народів, / світло на просвіту народів, // і славу людей Твоїх Ізраїля.

Читець: Трисвяте. Пресвятая Трійці ... Протче наш ...

Ієрей: Бо Твоє є Царство і сила і слава Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Тропар, глас 4:

Хор: Богородіце Діво, радуйся, / Благодатна Маріє, Господь з Тобою: / благословив Ти між жонами / і благословенний Плід утроби твоєї, // яко Спаса народила еси душ наших. (Тричі)

Благословення хлібів:

Диякон: Господу помолимося.

Хор: ГОспода, помилуй.

Ієрей: Господи Ісусе Христе, Боже наш, що благословив п'ять хлібів і пять тисяч наситівий, Сам благослови і хліби, пшеницю, вино і єлей; і помножити Край на граді сем і в усьому світі Твоїм і вкушающия від них вірних освяти. Бо Ти єси благословляяй і освящаяй всіляка, Христе Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, з безначальним твоїм Отцем, і Всесвятим, і Благим, і животворящим твоїм Духом, нині і повсякчас, і на віки віків.

Хор: Аминь.

Бвудь Ім'я Господнє благословенне від нині і до віку. (Тричі)

Псалом 33:

Хор: Благословлю Господа на всякий час, / завжди хвала Його в устах моїх. / Про Господі похвалиться душа моя, / нехай почують лагідні, і будуть радіти. / Стане великий Господь зі мною, / і піднесемо Ім'я Його разом. / визиску Господа, і вислухав мене, / і від усіх скорбот спаси мене. / Розпочніть Нього, і просвітіться, /
 і особи ваша мене не матимуть. / Ось убогий взивав, і Господь вислухав і, / і від усіх його утисків спасе і. / ополчилися ангел Господній навкруги бояться Його, / і позбавить їх. / Скуштуйте і бачите, як благий Господь: / Блажен муж , іже сподівається Нань. / бійтеся Господа, всі святі Його, / бо нема позбавлення бояться Його. / багатим обніщаша і взалкаша: / взискающіі же Господа // не залишаться без усякого блага.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Слава Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати