На головну

На 6. Вірш: Аще беззаконня назріші, Господи, Господи, хто постоїть? // Яко у Тобі очищення є.

1. Благословен єси, Господи, / навчи мене заповітів Твоїх.
  2. Благословен єси, Господи, навчи мене заповітів Твоїх.
  3. Блаженні голодні та спрагнені правди, бо вони наситяться.
  4. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  5. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  6. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.
  7. Блаженні вигнані за правду, бо їхнє є Царство Небесне.

Стихира: Пріідіте, взиде зі Ісусом, / Він сходив на гору святу, / і тамо далі слухати голосу Бога Живаго, / Батька Пребезначальна, / хмарою світлим свідетельствующ Божественним Духом / Того властивість прісносущнаго синівства, / і розумом просвещаемі, // в світлі Світло побачимо.

Вірш: саме заради Твого надіявся я Тебе, Господи, потерпи душа моя в слово Твоє, // упова душа моя на Господа.

Стихира: Пріідіте, предлікуем, / і собі очистимо, / і вірно підготувала до Божественного сходу / превишняго Божого проживання, / яко да самовидці Того величності з'явимося / і славу отримаємо, / юже бачити сподобішася апостолів предизбранніі // таємно на горі Фаворстей.

На 4. Вірш: Від варти ранковий до нощи, від варти ранковий, // хай надіється Ізраїль на Господа.

Стихира: Пріідіте, нині, / кращим ізменшеся зміною, / собі на ранок добре підготував / на гору предвзиті Божу святу, / незмінно Христову славу блістающі побачили / ясно паче сонця, і, Троїчним озаряемі Світлом, // про се прославим Того сходження.

Стихири мученика Евсігнія, глас 4:

Вірш: Яко з Господом милість, і велике визволення, // і Тієї позбавить Ізраїлю від усіх гріхів eго.

Стихира: Пробагрівся кров'ю плоті твоєї, / Ковдри єси в порфіру, славне, / Божественної благодаті / і верх твій вінцем обклав єси нетління життя. / Хреста ж перемогу, мученику всемудрое, / правицею обнося, якоже скіптра, // з Христом царюєш, завжди весело.

Модель науково-методичного експерименту і діяльності експериментатора з підготовки та проведення експерименту. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

Вірш: Господь воцарився, / в красу зодягнувся. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | І нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати