На головну

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

1. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  2. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  3. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  4. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  5. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  6. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  7. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.

Тропар преподобного Іоанникія, глас 8:

Сліз твоїх теченьмі пустелі безплідна обробив єси, / і, іже з глибини воздиханьмі, у сто праць уплодоносіл єси, / і був єси світильник вселенній, / сяючи чудесами, Іоанникій, отче наш: // моли Христа Бога спастися душам нашим.

Кондак недільний, глас 4:

Спас і Спаситель мій / з гробу, бо Бог, воскресив від уз земнородния, / і врата адові поламаєш, / і яко Владика // воскрес на третій день.

На 3 і 9 годинах:

Тропар недільний, глас 4:

СВетли Воскресіння проповідь / від Ангела уведевша Господні учениці / і прадеднее засудження Хто відкидає, / апостолом хваляще глаголаху: / іспровержеся смерть, / воскрес Христос Бог, // даруючи світові велику милість.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу.

Тропар священномученика Нікандра, глас 4:

Мучень Твій, Господи, Никандр, / у стражданні своєму вінець прият нетлінний від Тебе, Бога нашого, / имеяй бо могутність Твою, / мучителів кинь, / поламаєш і демонів немощния зухвалості. / Того молитвами // спаси душі наші.

Кондак недільний, глас 4:

Спас і Спаситель мій / з гробу, бо Бог, воскресив від уз земнородния, / і врата адові поламаєш, / і яко Владика // воскрес на третій день.

На літургії:

Блаженні:

Хор: У Царстві Твоїм пом'яни нас, Господи, коли прийдеш, у царстві Твоїм.

На 12: Блаженні вбогі духом, бо їхнє Царство Небесне.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: преподобний отче Іоанникій, моли Бога за нас. | Ірмос: Ти, Господи мій, / Світло в світ прийшов єси, / Світло Святий, обращаяй з похмура невідання // вірою воспевающе Тебе. | І нині і повсякчас, і на віки віків. | Приспів: священномучениці Нікандров та Ермее, моліть Бога за нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати