На головну

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу.

1. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  2. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  3. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  4. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  5. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  6. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.
  7. Ієрей: Слава Тобі, що показав нам світло.

Тропар: Путь муки поточно, / радість справжнє в ньому Яві показующе, / обогатістеся благодаттю чудес і обдарувань Небесних, мучениці, / згідно кричуще: // заспіваймо Богові нашому, яко переселився.

І нині і повсякчас, і на віки віків.

Слава, і нині: Неопісанний в недрех Отецьких, / в недрех матірних плотски Христос описуется, / по Різдві Цю істинно Діву паче розуму зберігши, / Емуже велемовно співаємо: // заспіваймо Богові нашому, яко переселився.

Катавасія, глас 4:

Хор: Відкрию уста мої, / і наповняться Духа, / і слово отригну Цариці Матері, / і явлюся, світло тріумфуючи, // і заспіваю, радіючи, Тоя чудеса.

Пісня 3:

Канон недільний, глас 4:

хор:

Ірмос: Веселиться про Тебе Церква Твоя, Христе, що кличе: / Ти моя фортеця, Господи, // і притулок, і твердження.

читець:

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Древо тварина, уявний істинний виноград, // на Хресті висить, всім виділяючи нетління.

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.

Тропар: Ядо великий, яко страшний, яко адово позбавлений влади хитання, // і яко Бог нетлінний, нині плотски воскрес.

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Слава, і нині: Ти єдина сущим на землі, / яже паче єства благих Заступницю, / Мати Божа була єси: // темже Ті, радуйся, приносимо.

Канон Богородиці недільний, глас 4:

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу і нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь. | Приспів: преподобний отче Іоанникій, моли Бога за нас. | Ірмос: Ти, Господи мій, / Світло в світ прийшов єси, / Світло Святий, обращаяй з похмура невідання // вірою воспевающе Тебе. | І нині і повсякчас, і на віки віків. | Приспів: священномучениці Нікандров та Ермее, моліть Бога за нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати