Головна

І нині і повсякчас, і на віки віків.

  1. Амінь.
  2. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  3. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  4. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. І нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. І нині і повсякчас, і на віки віків.

Слава, і нині: Зветоносное селище Тебе Божого втілення, / оспівуємо Маріє Богоблагодатна: / темже ма люте затьмарене пристрастями, // просвіти світлом милості, надії ненадійних.

Катавасія, глас 6:

Хор: Хвалим, благословимо, поклоняємося Господеві, співаючи і звеличуючи по всі віки.

З полум'ї преподобним росу виточив єси / і праведного жертву водою попалив єси: / вся бо твориш, Христе, тільки еже хотіти .// Тебе підносимо по всі віки.

Диякон: Богородіцу і Матір Світла у піснях звеличимо.

Пісня Пресвятої Богородиці:

Хор: ВЄліч душа моя Господа, / і возрадовася мій дух у Бозі, Спасі Моїм.

Чеснішу від херувимів / і славних серафимів, / без зотління Бога Слово породила, / сущу Богородицю, Тебе величаємо.

Ядо зглянувся на смирення раби Своєї, / се бо від нині ублажатимуть Мене всі роди.

Чеснішу ...

Ядо вчинив Мені велич Всемогутній, / і свято Ім'я Його, і милість Його з роду в рід, хто боїться Його.

Чеснішу ...

Свідчини державу раменом Своїм, / знищ гордия думкою серця їх.

Чеснішу ...

Нвиклади сільния зі престолів, підіймає смиренних; / голодну наповнив добром, і богатящіяся відпусти тщі.

Чеснішу ...

ВОСПРОМ Ізраїлю Свого слуги, згадували милості, / якоже дієслова до отцем нашим, Аврааму й насінню його, навіть до століття.

Чеснішу ...

Пісня 9

Канон недільний, глас 8:

хор:

Ірмос: жахи про се Небо, / і землі здивувалися кінці, / яко Бог явився людиною плотски, / і черево Твоє бисть розлогий Небес. / Тим Тебе, Богородицю, // Ангелів і людей чіноначалія величають.

читець:

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, Хресту Твоєму Чесному і Воскресіння.


Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати