Головна

Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

  1. Слава, і нині: Пресвятая Богородице, спаси нас.
  2. Духовенство: Величаємо Тебе, / Пресвята Діво, / і шануємо святих Твоїх батьків, // і всеславна славимо різдво Твоє.
  3. Духовенство: Величаємо Тебе, / Пресвята Діво, / і шануємо святих Твоїх батьків, // і всеславна славимо різдво Твоє.
  4. Духовенство: Пресвята Тройце, Боже наш, слава Тобі.
  5. Заспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.
  6. Заспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.
  7. Заспів: Пресвятая Богородице, спаси нас.

Тропар: Грозд Тебе Жівоносен, / всесвітнього іскапающ солодкість порятунку, // Діва, Христе, роди.

Канон Тріоді, глас 6:

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: Гряди душе моя пристрасна, плачі твоя діяння днесь, / поминаючи перше оголення у Едемі, // імже вигнана єси від солодощі, і непрестанния радості. (Двічі)

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: Прот многаго велике число милосердя і щедрот, / Творцеві тварі, і Творче всіх, / від пороху оживив ма перш, // заповів єси співати Тебе з ангелами Твоїми.

Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя.

Тропар: Раді багатства доброти, Ти сідаєш Творцеві і Господи, / райське солодкість у Едемі, / наказуючи ми насолоджуватись червоних і солодких, // і немімотекущіх плодів.

Слава Отцю, і Сину, і Святому Духу.

Тропар: Уви мені душе моя окаянна, / сущих у Едемі насолоджуватись Ти прийняла влада від Бога, / Не їсти ж ведення плода повів була єси: // Вскую переступила єси закон Божий?

І нині і повсякчас, і на віки віків.

Слава, і нині: Богородітельніце Дево, яко Адамова дщи за родом, / по благодаті ж Христу Богу батько, // мене ізгнаннаго від Едему, нині заклич.

Катавасія, глас 6:

Хор: Яко по суху пешешествовав Ізраїль, / по безодні стопами, / гонителя фараона / бачачи потопляема, // Богу пісню перемоги напуваємо, вопіяше.

Пісня 3:

Канон недільний, глас 8:

хор:

Ірмос: затверджені на початку Небеса розумом, / і землю на водах основавий, / на камені ма, Христе, заповідей Твоїх утверди, / бо нема свят, паче Тебе // єдиного Человеколюбче.

читець:

Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму.


| Алилуя, алилуя, алилуя. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Помилуй мя, Боже, помилуй мя. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Слава, Господи, святому Воскресінню Твоєму. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | І нині і повсякчас, і на віки віків. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати