На головну

Багірова, С. Ф. Фундаментальна фітопатологія. / С. Ф. Багірова, В. Г. Джаваха, Ю. Т. Дяків та ін. / За ред. Ю. Т. Дьякова. - М .: КРАСАНД, 2012. - 512 с.

1. Quot; 2012 Global Cities Index and Emerging Cities Outlook "(PDF). Retrieved 9 May 2012.
  2. Біохімічний аналіз крові.15.05.2012.
  3. Васильєв В. П. Держава в контексті соціально-економічного знання і модернізаційного розвитку / Вісник Московського університету. 2012. № 3. С.48-60.
  4. Індивідуальний діалог - фундаментальна проблема навчання
  5. Історія Росії з найдавніших часів до наших днів. Підручник / А. Н. Сахаров, А. Н. Боханов, В. А. Шестаков; під ред. А. Н. Сахарова. М .: Проспект, 2012.- 768 с.
  6. Політологія. Навчально-методичний посібник. / Упоряд .: Кашаба О. Ю. к.і.н., доц. кафедри українознавства и політології: Харків: УІПА, 2012. - 164 с.

101. Купревіч, В. Ф. Фізіологія хворої рослини в зв'язку з загальними питаннями паразитизму. / В. Ф. Купревіч. // Наукові праці в чотирьох томах. Т. 3. - Мн .: Наука і техніка, 1973. - 455 с.

102. Сєрова, З. Я. Порівняльне дослідження газового обміну рослин, які зазнали інфекції: автореф. дис. ... Канд. біол. наук. / З. Я. Сєрова. - Мн .: 1963. - 20 с.

103. Сєрова, З. Я. Фізіологічні основи взаємовідносин жита з грибними патогенами: автореф. дис. ... Докт. біол. наук. / З. Я. Сєрова. - Мн .: 1986. - 43 с.

104. Сєрова, З. Я. Редокс процеси інфікованого рослини. / З. Я. Сєрова, Г. М. Подчуфарова, Д. К. Гесь. - М .: Наука і техніка, 1982. - 231 с.

105. Сєрова, З. Я. Стійкість - регулятор взаємовідносин сполученої еволюції рослин і грибних патогенів. / З. Я. Сєрова. // I Купревічскіе читання. Проблеми експер. бот. - Мн .: Техналогiя, 1998. С. 7-31.

106. Сєрова, З. Я. Молекулярні механізми взаємодії рослин з патогенними грибами. / З. Я. Сєрова. // Проблеми імунітету сільськогосподарських рослин до хвороб. - Мн .: Наука і техніка, 1988. С. 81-112.

107. Сєрова, З. Я. Функціональна організація і регуляція взаємовідносин рослин і грибів в патогенезі. / З. Я. Сєрова. // V Купревічскіе читання. Проблеми експер. бот. - Мн .: Техналогiя, 2006. С. 50-110.

108. Сєрова, З. Я. Функції білків в фітопатогенезе. / З. Я. Сєрова, Л. С. Юшко, Г. М. Подчуфарова. - Мн .: Навука i технiка, 1992. - 269 с.

109. Сєрова З. Я. Метаболізм нуклеїнових кислот у рослин в зв'язку з грибною інфекцією. / З. Я. Сєрова, Г. І. Спиридонова. - М .: Наука і техніка, 1986. - 221 с.

110. Сєрова, З. Я. Білки, пов'язані з патогенезом збудників іржі в тканинах жита. / З. Я. Сєрова, Л. В. Чумікіна, Л. С. Тальчук. // Докл. АН Білорусі, 1992, т. 36, № 7-8, с. 664-666.

Комарова, Е. П. Роль пероксидазною системи в розвитку некротичної захисної реакції жита проти листкової іржі. / Е. П. Комарова. // I Купревічскіе читання. Проблеми експер. бот. - Мн .: Техналогiя, 1998. С. 43-58.

112. Волинець, А. П. Участь фенольних сполук в фітоіммунітете. / А. П. Волинець, Л. А. Пшенична, Р. А. Прохорчік, Г. В. морозець, Е. А. Саркісова. // Проблеми експеримент. бот .: До 100-річчя від дня нар. В. Ф. Купревіча. - Мн .: Бел. наука, 1997. С. 245-267.

113. Волинець, А. П. Фенольні сполуки як компоненти природного фітоіммунітета. / А. П. Волинець. // I Купревічскіе читання. Проблеми експер. бот .: Мн .: Техналогiя, 1998. С. 32-42.

114. Волинець, А. П. Стероїдні глікозиди - нові фіторегуляторів гормонального типу. / А. П. Волинець, В. П. Шуканов, С. Н. Полянська. - Мн .: Бел. навука, 2003.- 136 с.

Mandal, S. Phenolic acids acts as signaling molecules in plant-microbe symbiose. / S. Mandal, D. Chakraborty, S. Dey. // Plant Signaling and Behavior, 2010 v. 5, N 4, 359-368. | Рубін, Б. А. Біохімія і фізіологія імунітету рослин. / Б. А. Рубін, Е. В. Арциховський, В. А. Аксьонова. - М .: Вища школа, 1975. - 320 с.

Патогенезу і стійкості рослин | Генетична детермінованість взаємин рослин і патогенів. | Молекулярна природа і функціонування спадкових детермінант вірулентності патогенів та резистентності господарів. | Фітоіммунітет: двотактний робочий механізм. | Локальна і системна индуцированная стійкість. | Структурна організація системи імунітету у рослин. | Про розвиток і використання досліджень по фітоіммунітету. | Подяки. | Карпук, В. В. Вивчення ектофітной стадії розвитку збудника стеблової іржі. / В. В. Карпук. // Захист рослин і охорона природи. - Вільнюс, 1989. С. 38-39. | Карпук, В. В. Ультраструктура гриба Pyrenophora teres in vivo і in vitro. / В. В. Карпук. // Електронна мікроскопія і сучасна технологія. - Кишинів, 1990. С. 63. |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати