На головну

Предмет економічного аналізу, його роль в інформаційному забезпеченні управління організації

1. Cистема контролю в організації зазвичай складається з
  2. E) представники виборного органу первинної профспілкової організації чи іншого представницького органу працівників (за наявності).
  3. EOQ-модель, або базова модель управління запасами
  4. I розділ. Загальні характеристики організації
  5. I. Історія економічних вчень про предмет економіка
  6. I. Забезпечення умов для формування максимально можливих фінансових ресурсів, необхідних для соціально-економічного розвитку Республіки Дагестан
  7. I. Загальні відомості щодо організації навчання громадян початковим знанням в області оборони і їх підготовки з основ військової служби, військово-патріотичного виховання

Аналіз - метод дослідні-я складається в уявному расчлен-й цілого на склад-е частини. методи: Індукція - від знання окремих фактів до знання загального. Дедукція - навпаки. предмет - Ресурси суб'єкта і оцінка потоків даних ресурсів. 3 типи моделей при провед ана-за: Діскрептівная - Модель описат-го хар-ра, яв підставою для оцінки фін сост -> входить 1. сист аналитич коеф. 2. Положення по вертикалі ан - представ бух від-ти у вигляді відносить величин, хар-ет стр-ру обоб підсумкових показат. 3. Горизонт ан -вияв тенденції зміни отд-х статей. Предікатів м-ли(Предсказат хар-ра) - ісп для прогнозир доходів пред-я і його буд фін сост. Норматив м-лидозволяють порівняти фактич рез деят п-я з план. Всі м-ли ісп систем підхід до вивчення об'єктів ан. сист підхід предус детоліз, систематиз, синтез. 1. Детолізвияв складових частин необх для з'ясування головного в изуч об'єкті. 2. систематиз - вивчення взаємозв'язку, взамозавіс-ти. 3. Синтез (узагальнення) з множ факторів вид типич глав від кіт залежить рез деят. Ознаки хар-е причину зв факторні. Ознаки хар-е наслідок зв результати. Сов-ть фактор і результат приз зв однієї прічінослед зв'язком зв фактор системою.Сущ 2 типу зв'язків: 1. функцион 2. (стохастіч)(Якщо каж знач фактор приз відповід визна (2. безліч) знач результат приз. (Балан метод, м-д ланцюгових підстановок); (2. регресс.уравненіе, бета коеф.). Види моделей детер ан:аддитивная (фактори у вигляді алгебраїч ?); мультиплікат (фактори входять у вигляді зробивши-я); кратна (відношення факторів); змішання (фактори входячи в різного при комбінації).

розв'язання | Методи економічного аналізу діяльності організацій

Аналіз технічної оснащеності підприємства. Аналіз ефективності використання основних фондів | Аналіз використання трудових ресурсів | Обгрунтування формування і оцінка ефективності асортиментних програм | Аналіз витрат на виробництво та собівартості продукції | Аналіз якості продукції | Аналіз маркетингової політики організації | Аналіз фінансових результатів діяльності організації | Аналіз ліквідності балансу і кредитоспроможності організації | Оцінка фінансової стійкості організації | Порівняльна характеристика фінансового та управлінського аналізів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати