Головна

ГЛАВА 20.

СТАРИЙ ЗАПОВІТ

результат

1І Бог промовляв [до Мойсея] усі слова оці, кажучи:

2Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства; 3Хай не буде в тебе інших богів перед лицем Моїм.

4Не роби собі різьби і всякої подоби з того, що на небі вгорі, і що на землі долі, і що в воді під землею 5Не вклоняйся їм і не служи їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний, що карає за провину батьків до третього і четвертого роду, хто ненавидить Мене, 6і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене і хто держиться Моїх заповідей.

7Не свідчи імені Господа, Бога твого, надаремно, бо не помилує того, хто призиватиме Його Ймення надаремно.

8Пам'ятай день суботній, щоб святити його! 9Шість день працюй і роби [в них] всю працю свою, 10а день сьомий - субота для Господа, Бога твого: не роби в нім ніякої справи ні ти, ні син твій, ні дочка твоя, ні раб твій, ні рабиня твоя, ні [віл твій, і осел твій, і всяка] худоба твоя, і приходько, що в брамах твоїх; 11Бо шість день творив Господь небо та землю, море та все, що в них, а дня сьомого спочив; Тому благословив Господь день суботній і освятив його.

12Шануй свого батька та матір свою, [щоб тобі було добре і] щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі.

13Не вбивай.

14Не прилюбодій.

15Не кради.

16Не свідчи неправдиво на ближнього твого.

17І не бажай до'ма ближнього твого; , не бажай жони ближнього свого, [ні поля його,] ні раба його, ні рабині його, ні вола його, ні осла його, [ні всякої худоби його,] нічого, що у ближнього твого.

18Весь народ бачив та чув громи та полум'я, і ??голос сурми, і гору димлячу і побачивши то, [Весь] народ відступив і став далеко.

19І сказали до Мойсея: Говори з нами, і ми будемо слухати, але нехай не говорить із нами Бог, щоб ми не повмирали.

20І сказав Мойсей до народу: Не бійтеся, бо Бог [до вас] прийшов, щоб випробувати вас, і щоб страх Його був на ваших обличчях, щоб ви не грішили.

Книга перша. Вступ. | ГЛАВА 13.

Вісімкова схема на Сході | Вісімкова схема на Заході | Західна схема семи головних гріхів | ЗАКОН І БЛАГОДАТЬ |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати