Головна

Ієрей: Христос воскрес!

  1. Духовенство: Христос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав
  2. Духовенство: Христос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав
  3. Духовенство: Христос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав
  4. Ієрей: Сущий благословенний Христос Бог наш, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  5. Ієрей: Сущий благословенний Христос Бог наш, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  6. Ієрей: Благословен Бог наш, завжди, нині і повсякчас, і на віки віків.
  7. Ієрей: Благослови Царство Отця і Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків.

Люди: Воістіну воскрес!

Хор: Хрістос воскрес із мертвих, / смертю смерть подолав // і тим, що в гробах, життя дарував. (Тричі, поскору)

И нам дарував життя вічне, поклоняємось Його триденне воскресіння.

многоліття:

Хор: Велікаго Пана і Отця нашого Кирила, / Святійшого Патріарха Московського і всієї Русі, / і Пана нашого
 (Високо-) Преосвященнейшаго (ім'ярек), / (архі) єпископа (митрополита (титул)), / богохранимої країну нашу Російську, / настоятеля, братію і прихожан храму святого цього / і вся православних християн, // Господи, збережи їх на Многая літа.


[1] Якщо співають два хори можливий наступний варіант:

Перший раз тропар співає духовенство, другий - один хор, втретє тропар співає інший хор.

[2] За статутом покладено спів Непорочних (118-й псалом (17-я кафізма) на 5-й глас, незалежно від тижневого голосу, і відразу після нього тропарі «Ангельський собор ...».)

У парафіяльній практиці замість Непорочних на недільних цілонічних обрядах зазвичай співається поліелей.

[3] За поширеною парафіяльній традиції на недільному всеношній співається

тільки перший антифон 4 гласу:

Степенна, глас 4:

1 Антифон:

Хор: Прот юності моєї / мнози борють ма пристрасті, / але Сам мя заступи // і спаси, Спасе мій.

Ненавідящіі Сіону, / осоромимо від Господа, / яко трава бо вогнем // будете ізсохше.

Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | Вступ


Приспів: Христос воскрес із мертвих. | Приспів: Слава, Тобі, Боже наш, слава Тобі. | Приспів: Пресвятая Богородице, спаси нас. | Приспів: Христос воскрес із мертвих. | І нині і повсякчас, і на віки віків. | Слава Отцю і Сину і Святому Духу. | | Вірш: По всій землі Вийди мовлення їх / і в кінці вселенної дієслова їх. | | Ієрей: Мир всім. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати