Головна

Ім'я як засіб атракції

  1. II. Виберіть засіб для лікування.
  2. II. Виберіть засіб для лікування.
  3. MS PowerPoint - засіб створення презентацій
  4. VI. Рух поїздів при автоматичної локомотивної сигналізації, що застосовується як самостійний засіб сигналізації та зв'язку
  5. WBS як засіб управління
  6. А. Транспортний засіб
  7. Алкоголь, тютюн і інші засоби впливу на генетику і психіку людини, як глобальне засіб управління

Відомо, що людині приємно чути своє ім'я і по батькові. Коли ми хочемо переконати когось, то мимоволі і досить часто згадуємо його ім'я.

Вимовляти ім'я слід не скоромовкою, а з почуттям і в тому ж темпі, в якому йде розмова.

Шанобливо говорилось ім'я - важливий крок у досягненні атракції. З історії відомо, що багато видатних людей пам'ятали величезна кількість імен. Те, що запам'ятав ім'я (особливо після давнього і нетривалої розмови), - це своєрідний комплімент. Лев Толстой, наприклад, довгі роки пам'ятав імена та по батькові безлічі відвідувачів - всіх тих, хто хоч раз відвідував його в Ясній Поляні. Цезар знав ім'я кожного з тисяч своїх легіонерів. Не випадково ці люди мали величезну притягальну силу.


Візуальний контакт і атракція

Погляд є виключно важливим для атракції. Дивлячись на мовця, слухач, по-перше, проявляє зацікавленість, а по-друге, зосереджує увагу на що говорить, що сприяє взаєморозумінню.

Оптимальна тривалість погляду не перевищує 10 секунд. Більш тривалий погляд може бути сприйнятий як виклик або збентежити. Особливо це стосується людей невпевнених або сором'язливих (а їх близько 40%).

Зустріч поглядами зазвичай триває кілька секунд - цього цілком достатньо для взаєморозуміння.

Виняток становить обговорення неприємних запитань: тут утримується від візуального контакту є вираженням ввічливості і розуміння емоційного стану співрозмовника. І навпаки, наполегливий погляд в цьому випадку сприймається як втручання в переживання людини.

Жінки більш схильні до візуального контакту, ніж чоловіки. Мабуть, це прояв більшої уваги їх до самого процесу спілкування і до деталей - до того, що чоловіки вважають дрібницями, негідними уваги. Чоловік раціоналізм в даному випадку є перешкодою спілкуванню.

Помічено, що більш дивляться на тих, ким захоплюються або з ким мають близькі, довірчі відносини.

За поглядами можна судити, в якій стадії знаходиться бесіда. Коли говорить то дивиться в очі співрозмовнику, то відводить погляд, це означає, що думка його ще не завершена.

Коли говорить зупинив свою промову і прямо подивився в очі слухача, це означає, що він закінчив, тепер черга за співрозмовником.

Роль комунікацій в менеджменті. види комунікацій | Взаємне розташування в просторі


функції менеджменту | Проведення стратегічного аналізу | Аналіз сильних і слабких сторін підприємства (SWOT) | Складіть тест і вкажіть правильну відповідь | Теорія набутих потреб Мак-Клелланда | Теорія очікувань Врума | Теорія справедливості Адамса | Теорія Портера-Лоулера | Контроль і координація | координація |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати