Головна

Знайомство зі школою

1. II. Знайомство з критеріями оцінювання
  2. Взаємовідносини психолога-консультанта зі школою і медичними установами
  3. Глава 1. Знайомство
  4. Заняття № 1 Знайомство, групова згуртованість.
  5. Знайомство і дружба з дітьми підготовленої до школи групи
  6. ЗНАЙОМСТВО І СПОСТЕРЕЖЕННЯ ЗА кульбаби
  7. Знайомство з Word
Вид навчального закладу МБОУ «Середня загальноосвітня школа №9 м Брянська з поглибленим вивченням окремих предметів імені Ф. і. Тютчева »

Кількість і контингент учнів 886 учнів, в цілому діти хороші, правопорушників немає. Багато хлопців приїжджає з передмістя, щоб продовжити обучеіне в профільних класах.

кількість вчителів

з них мають категорії і звання 62 педагоги. Більшість має вищу і першу категорію. Багато нагороджені грамотами Міністерства освіти

Режим роботи школи 8:15 - 17:00

Основні напрямки в роботі: основний упор робиться на вивчення історії Брянського краю, школа носить ім'я Ф. і. Тютчева. Є такі предмети в навчальному плані як: література Брянського краю, великі люди Брянщини, екологія Брянської області і т. Д.

Школа в своїй роботі використовує інновації: інтерактивні засоби навчання, дошки, проектори. Створені профільні класи: Хіміко-біологічний, соціально-економічний, історико-правовий, як провідний в напрямку діяльності школи.

Особливості системи виховної роботи і традиції школи: Малі Дельфійські ігри.

Протягом декількох років в нашій школі проводиться огляд-конкурс Малі Дельфійські ігри. Учасники отримують масу позитивних емоцій і вражень. Конкурс проводиться в декілька етапів:

1. Художнє читання. Театр.
  2. Хореографія. Оригінальний жанр.
  3. вокал
  4. Гра на музичних інструментах
  5. Декоративно-прикладне мистецтво.

Потім підбиваються підсумки, нагородження і концерт переможців. В цьому році ми відкрили IX Малі Дельфійські ігри. З кожним роком налічується все більше і більше обдарованих учнів. Ми будемо продовжувати традицію ігор і далі.

День здоров'я.

У школі проводиться робота по зміцненню здоров'я учнів. Двічі на рік ми проводимо так звані «Дні здоров'я». "Здоров'я - це здоровий спосіб життя" - під цим девізом у вересні 2011 року в школі пройшов традиційний День Здоров'я, як завжди, з відмінною явкою учнів. Вчителі фізкультури приготували відмінні спортивні конкурси для молодших класів і змагання у вигляді естафети для старшої ланки. Думаю, ніхто не пішов незадоволеним, а отриманого заряду бадьорості і позитивних емоцій вистачило у хлопців не на один тиждень.

День вчителя.

Часто кажуть, що вчителі - це другі батьки. Действітелльно, професія вчителя в усі часи залишалася найбільш почесною, але в той же час найбільш важкої, як і роль батьків в нашому житті. Уміння передати свій досвід молодим, тільки вступає в самостійне життя людям, - це талант. учитель - це покликання.
 Тому не дарма щороку 5 жовтня відзначається день вчителя в тому числі і в нашій школі. Відповідальний захід, присвячений цьому святу, доручили підготувати найстаршим учням нашої школи - паралелі одинадцятих класів. звучали гарні вірші і теплі слова про значущість вчителів в життя їхніх вихованців, відомі всім пісні. наші улюблені вчителі залишилися явно задоволені приділеною увагою з боку їхніх учнів.

Осінній бал.

осінь
 Ах, час-то час яке!
 Раптом накатило, позбавило спокою
 Сонце не яскраве, але золоте,
 Котиться і зазиває в ліси.

Осінній бал - це свято друзів., А друзі намагаються подарувати один одному радість. Таким заходом в жовтні 2011 року нас порадували учні десятого соціально-економічного класу. Жовтень - це вже справжня осінь. Пишно прибрана і святкове, вона змінюється іншою - сірою, невидно, в Лоскутов обпадаючою листя, сумною, з тихим плачем дрібного дощу, з караванами птахів, що відлітають на південь пізню осінь. Але нашим товаришам вдалося розвіяти смуток смішний грою юних акторів, веселими конкурсами та дружним участю в них.

Посвята в старшокласники.

Десятий клас, старше ланка. З року в рік десятикласники присвячуються в старшокласники. У кожного класу в паралелі свій відмітний атрибут (краватка певного кольору, метелик, брошка, значок і т. П). Кожен клас представляє візитку, знайомить зі складом класу, бере участь в конкурсах. Після ряду «ритуалів і обрядів» кожен учень з гідністю носить ім'я старшокласника нашої рідної дев'ятої школи!

Дитячі громадські організації, органи самоврядування

Матеріальна база: навчальний заклад вміщує велику кількість дітей, 2 перші класи-5 штук, четвертий - 3. Є 2 спортзали, актовий зал, величезна кількість класних кімнат, оснащених таблицями, діаграмами, картами та ін. Методичними посібниками.

Труднощі в роботі: Брак фінансування, карт, методичних посібників, наочності.

педагогічна майстерність | Знайомство з класом

Завдання педагогічної практики | дидактика | теорія виховання | Психолого-педагогічна характеристика класу | Знайомство з системою роботи вчителя-майстра по предмету | Аналіз уроків і позаурочної діяльності | Загальний висновок Урок був досить насиченим, але можна було б ще більше активізувати роботу учнів, і можна було б придумати якесь завдання на закріплення. | Загальний висновок | Конспект виховного справи | Виступи учнів |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати