Головна

Науково-пошукових і творчих робіт

  1. Американо-українське співробітництво у здійсненні миротворчих кампаній
  2. Аналіз продуктивності праці, фонду заробітної праці
  3. Аналіз середньої заробітної плати індексним методом
  4. Аналіз фонду заробітної плати індексним методом
  5. Анотації до деяких тем магістерських робіт
  6. Безробіття
  7. Безробіття

з дисципліни «психологія та педагогіка»

«Що нового я дізнався про видатну особистість?» - оберіть одну з названих особистостей:

/Максимальна оцінка за індивідуальну роботу - 10 балів/

1.Біленький Ярослав - педагог, громадський діяч(1858-1939, народився у м. Рогатині, похований у Самборі).

2.Волошин Августин - науковець, педагог, громадсько-політичний діяч, греко-католицький священик(1874-1946, народився у Колечині на Закарпатті, місце захоронення невідоме).

3.Врецьона Григорій - педагог, громадський діяч, видавець(1839-1901, народився у с. Винники на Львівщині, похований у Львові).

4.Галущинський Михайло - педагог, громадський і політичний діяч, перший комендант січового стрілецтва, голова товариства «Просвіта»(1878-1931, народився у с. Звинячі на Тернопільщині).

5.Герасимович Іван - провідник ідей української національної освіти і культури(1876-1942, народився в м. Галичі, похований у Берліні).

6.Дзерович Юліан-Корнило - педагог, громадський діяч, науковець, богослов, священик(1871-1943, народився в с. Смільне на Бродівщині, похований у Львові).

7.Духнович Олександр - видатний педагог Закарпаття(1803-1875, народився в с. Тополя Гуменського округу (Словаччина), похований у м. Пряшеві).

8.Дучимінська Ольга-Олександра - педагог, письменниця, громадська діячка(1883-1988, народилася в с. Миколаїв Бібрського повіту на Львівщині, похована у м. Івано-Франківську).

9.Карбулицький Іларій - видатний педагог Буковини(1880-1961, народився в с. Горішні Ширівці на Буковині, похований у м. Чернівці).

10.Коренець Денис - педагог, культурно-освітній діяч, організатор професійного шкільництва(1878-1946, народився в с. Розвадів на Львівщині, похований у Мюнхені).

11.Рудницька Мілена - педагог, громадсько-політична і культурно-освітня діячка, публіцистка(1892-1976, народилася в м. Зборів на Тернопільщині, похована у Львові).

12.Сімович Василь - видатний науковець та культурно-освітній діяч Буковини(1880-1944, народився в с. Гадинківцях на Тернопільщині, похований у Львові).

13.Смаль-Стоцький Степан - науковець, педагог, економіст(1859-1938, народився у с. Немилові на Радехівщині, похований у Кракові).

14.Филипчак Іван - педагог, письменник, активний просвітній діяч(1871-1945, народився у с. Лішня на Львівщині, місце захоронення невідоме).

15.Ярема Яким - педагог, освітній, громадський діяч, учений, літературознавець(1884-1964, народився в с. Арламівська Воля на Львівщині, похований у Львові).

16.Видатні економісти України.

17.Іван Франко про економічну науку та освіту.

18.Іван Франко про освіту і виховання молоді.

19.«Нам пора для України жить» (І. Франко).

20.«Правдива наука - це вироблення здібностей, а з них найвища, найдорожча - здібність власного думання» (І. Франко. «Борис Граб»).

21.Участь членів моєї родини в «Просвіті».

22.Участь членів моєї родини в товаристві «Рідна школа».

23.Економісти в моїй родині.

24.Діяльність товариства «Просвіта» в моєму краї: історія та сучасність.

25.Моя майбутня професія і я в ній.

26.Ощадність: історія і сучасність.

27.Економічну освіту - інтелектуальній еліті нації.

28.Що день майбутній нам готує?

29.Що для мене «психологія ділового успіху»?

30.Міжнародні зв'язки Університету банківської справи НБУ та їх значення для підготовки майбутніх фахівців.

31.Комп'ютер у моїй майбутній професії.

32.Мистецтво, культура, творчість у діяльності банкіра, економіста.

33.Економічна освіта-це знання, діловитість, підприємництво, економічна культура.

34.Кооперативні товариства та їх роль в культурно-освітньому розвитку мого регіону (Або «Історико-культурний і соціальний розвиток мого краю»).

35.Як поєднувалися в історії ідея економічного розвитку та незалежності України?

36.Люблю тебе, мій рідний край.

37.Культура поведінки, культура почуттів.

38.Роль психологічних знань у самовихованні і самовдосконаленні.

39.Самовдосконалення через самопізнання.

40.Творчі роботи на власні, запропоновані Вами теми (проза, поезія, есе, роздуми, оригінальні думки).

Рекомендована література:

1. Антологія педагогічної думки Східної Галичини та українського зарубіжжя ХХ століття: навчальний посібник / [Т. К. Завгородня, З. І. Нагачевська, Н. М. Салига та ін.]. - Івано-Франківськ: Видавництво «Плай» ЦІТ Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, 2008. - 480 с.

2. Беднаржова Т. Є. Августин Волошин - державний діяч, педагог-мислитель. - Львів: «Основа», Львівська Богословська Академія, 1995. - 248 с.

3. Гіптерс З. В. Економічна освіта молоді в Галичині ХІХ - першої половини ХХ століть: теорія, досвід, персоналії: Монографія. - Львів: ЛБІ НБУ, 2006. - 220 с.

4. Гіптерс З. В. Педагогіка і психологія у формуванні творчої особистості майбутнього фахівця фінансово-економічного спрямування: Навчальний посібник. - Львів: ЛБІ НБУ, 2006. - 496 с.

5. Гіптерс З. В. Культурологія: словник-довідник: навчальний посібник. - К.: УБС НБУ,2008. - 407 с.

6. Гомоннай В. В. Антологія педагогічної думки Закарпаття (ХІХ-ХХ ст.). - Ужгород: Видавництво «Закарпаття», 1992. - 298 c.

7. Енциклопедія Українознавства: В 10 т. - Перевидання в Україні. - Львів: НТШ, 1993.

8. Завгородня Т. К. Проблеми педагогіки: історія, сучасність, перспективи. Збірка наукових праць. - Івано-Франківськ: видавець Третяк І. Я., 2008. - 428 с.

9. Комаринська З. М. Українські банки та їх сподвижники (кінець ХІХ - 1939 р.): Монографія. Львів: ЛБІ НБУ, 2008. - 159 с.

10. Пенішкевич Д. І., Тимчук Л. І. Іларій Карбулицький - видатний педагог Буковини: Навчальний посібник. - Чернівці: Рута, 1999. - 43 с.

11. Пенішкевич О. І. Розвиток українського шкільництва на Буковині (ХVIII - початок ХХ ст.): Монографія/. - Чернівці: Рута, 2002. - 520 с.

12. Ступарик Б. М. Національна школа: витоки, становлення: Навчально-методичний посібник. - К.: ІЗМН, 1998. - 336 с.

 



Науково-пошукових і творчих робіт | Напрям ІІ.

Індивідуальна робота студентів | Тестові завдання | Інтерпретація результатів | Так» - 10 балів. | Ключ до тесту | Добре. 0-60 - погано. | Від усмішки буде усім тепліше | Психогеометричний тест | КВАДРАТ | ТРИКУТНИК |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати