Головна

гімн Сім'ї

  1. Агресія в партнерстві та сім'ї
  2. Аспекти психології про сім'ю.
  3. В СВОЇЙ РОДИНІ
  4. В РОДИНІ
  5. В РОДИНІ
  6. Види психологічної допомоги сім'ї.
  7. Виховання і розвиток дитини в сім'ї

Не збираюся приховувати, що я - переконаний прихильник сімейного життя.

Я щиро бажаю сім'ю всім нетямущим.

Сперечаючись і отбрехіваясь, тобі досі вдавалося нести по життю свою Безглуздість. Нести гордо, як прапор. Але тепер, коли твою ж гру "А чого вони ..." нахабно розігрує твій син, а "Все одно у мене нічого не вийде" з натхненням розучує твоя дочка, разом зі злістю і втомою до тебе приходить протверезіння.

- Діти - дзеркало жорстоке ... І деяким навіть допомагає.

Я щиро бажаю сім'ю всім слабким.

Якщо мати на увазі нормальну хорошу сім'ю, то майже будь-який сімейний по виживаності має незаперечну перевагу перед несімейним.

- Кращі милиці придумати важко, тому одружитеся і виживайте.

Я щиро бажаю сім'ю всім осмисленим і Сильним людям.

Сім'я - це тил і прекрасна опора, щоб робити більше. Так, ти Сильний, ти можеш жити і без неї, але сім'я тобі допоможе.

- Навіщо ж тоді відмовлятися?

Я не знаю, що твориш ти, але твоя сім'я - це твоя можливість створити свій цілий світ. Стати Творцем і Творцем. У дитинстві ти жив в Державі Батьківської Сім'ї. Якщо ти любив її, чи зможеш зробити в своїй родині такий же Сонячний Світ? Якщо ти задихався в ній, чи зможеш побудувати інший світ, в якому буде світло і простір?

- В якому твої діти будуть щасливі, а не як ти?

Те, що діти жити заважають, знають всі, у кого вони є. Але діти - це світи, які твориш ти, і це можливість зробити твоє життя осмисленим.

- Ні, я не навантажую вас цим боргом, і ваша сама безглузда життя прекрасне і святкова завжди просто за визначенням. Але якщо з двох однаково святкових життів ви одну можете зробити ще й осмисленої, то - що виберете?

Якщо я виростив своїх двох дітей як треба, кількість пристойних людей в світі збільшилося на дві особи. Я подарував людям дві світлі особистості.

Твої діти - це ще й можливість для тебе ще раз пережити і повернути собі своє Дитинство. Коли ти, як Ватажок Стада Маленьких бегемотик, встав на стежку полювання і ці мікроорганізми з вереском розсипаються від тебе по квартирі, в твоє життя приходить щось незаперечно важливе.

- Ти знову стаєш живим.

Ви знаєте що-небудь важливіше цього?

...

А якщо ні, то обійміть, будь ласка, зараз кого-небудь зі своїх домашніх! ..

Яка користь від дітей | пояснення


| | | | | різні Відносини | Нова Атлантида | Хто злочин готував і навіщо | Як Держава переконує в користі сімейного життя | Смішні сімейні чоловіки |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати