На головну

Вкажіть невірні твердження

1. I Вкажіть причини, що викликають гипоксическую гіпоксію при поразці ОР і АХОХСДЯВ (4).
  2. I Вкажіть причини, визивющіе гипоксическую гіпоксію при поразці ОР і АХОХСДЯВ (4)
  3. II. ВИБІР ТЕМИ ВИПУСКНИЙ КВАЛІФІКАЦІЙНОЇ РОБОТИ ТА ЇЇ ЗАТВЕРДЖЕННЯ
  4. II. Теми курсових робіт, їх вибір та затвердження
  5. А.23 Вкажіть вид теплової обробки.
  6. Балів) Знайдіть хибне твердження: спостережуване реліктове випромінювання
  7. Балів) Знайдіть хибне твердження: темна матерія

1) В аудиторії старшого віку невисокий інтерес до суспільно-політичної проблематики

2) У великій аудиторії потрібно виступати емоційніше, ніж в малій

3) В малопідготовлені аудиторії емоційніше аргументи

4) У добре підготовленої аудиторії темп мови повинен бути високим

15. Граматична помилка допущена в реченні ...

1) Начальник загону, зазначивши в зошиті пройдений маршрут, загорнувся в бурку і міцно заснув

2) Від спека багаття гойдалися гілки старої ялини, то відкриваючи, то закриваючи темне небо, всіяне зорями.

3) Коні, опустивши голови, поринули в дрімоту

4) Матеріал, пояснюються вчителем, був дуже важким.

16. Чи має закінчення -а / -я в формі називного відмінка множини слово ...

1) кондуктор

2) слюсар

3) табір

4) детектор

17. НЕ пишеться разом в пропозиціях ...

1) На плечі Сергія звисала стрічка з (н ...) постріляних патронами.

2) Лосеву купатися не хочеться, та й (н ...) навіщо: після купання ще сильніше розпарити на сонці.

3) Поруч лежали два кулеметника в новеньких гімнастерках і в ще (н ...) стоптаних черевиках.

4) (Н ...) хто не хоче жити в поганих умовах.

18. Всі знаки пунктуації розставлені вірно в реченні ...

1) Ледь увійшовши в ліс ми негайно ж напали на заячий слід.

2) Мені здавалося судячи з напрямку гавкоту, що собака жене вліво від мене, і я мерщій побіг через галявину, щоб перехопити звіра.

3) Ось точно зітхнуло щось у білій залі, зітхнуло глибоко, переривчасто, сумно.

4) Ось, думалося мені сиджу я глухий і ненависної зимової ночі в старому будинку, серед села, що загубилося в заметах і лісах, в сотнях верст від міського життя, від жіночого сміху, від людської розмови.

19. Синтаксичні норми не порушені в пропозиції ...

1) Решта півбудинку вціліло від пожежі.

2) Решта півбудинку вціліли від пожежі.

21. Більшість моїх друзів були студенти старших курсів

4) Виставку відвідали п'ятдесят одна людина.

правильні відповіді

Пароніми царський - царствений вжиті правильно в пропозиціях ... | Визначте стиль і тип мовлення.

Робоча навчальна програма з дисципліни | Практичне заняття № 2. Спілкування і комунікація. | Практичне заняття № 5. Комунікативна ситуація, її складові. | Практичне заняття № 13. Комунікативні якості мови. | Практичне заняття № 19. Публічний виступ. | Практичне заняття № 22. Письмова мова. | Практичне заняття № 25. Мовний етикет і культура спілкування. | Освітні технології при проведенні практичних занять | Визначте стиль і тип мовлення. | Переконуюча мова НЕ повинна ... (одна відповідь) |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати