Головна

Область застосування робочої програми

1. I. Область застосування
  2. I. Область застосування
  3. II. Вимоги до результатів освоєння основної освітньої програми початкової загальної освіти
  4. II. Вимоги до результатів освоєння основної освітньої програми основної загальної освіти
  5. III) Ринок робочої сили.
  6. IV. блок застосування
  7. IV. блок застосування

Програма професійного модуля є частиною зразкової основної професійної освітньої програми відповідно до ФГОС за фахом СПО 44.02.01 Дошкільна освіта

в частині освоєння основного виду професійної діяльності (ВПД):Організація заходів, спрямованих на зміцнення здоров'я дитини і його фізичного розвиткуі відповідних професійних компетенцій (ПК):

ПК 1.1. Планувати заходи, спрямовані на зміцнення здоров'я дитини і його фізичний розвиток.

ПК 1.2. Проводити режимні моменти відповідно до віку.

ПК 1.3. Проводяться заходи з фізичного виховання в процесі виконання рухового режиму.

ПК 1.4. Здійснювати педагогічне спостереження за станом здоров'я кожної дитини, своєчасно інформувати медичного працівника про зміни в його самопочутті.

ПК 5.1. Розробляти методичні матеріали на основі зразкових з урахуванням особливостей віку, групи і окремих вихованців.

ПК 5.2. Створювати в групі предметно-розвиваюче середовище.

ПК 5.3. Систематизувати і оцінювати педагогічний досвід і освітні технології в галузі дошкільної освіти на основі вивчення фахової літератури, самоаналізу і аналізу діяльності інших педагогів.

ПК 5.4. Оформляти педагогічні розробки у вигляді звітів, рефератів, виступів.

ПК 5.5. Брати участь у дослідницькій та проектної діяльності в галузі дошкільної освіти.

ПК 1.1-1.4- Формуються в розділі 1-3 професійного модуля, ПК _5.1-5.5__форміруются в розділі 1-3 професійного модуля.

Робоча програм навчальних дисциплін | Цілі і завдання модуля - вимоги до результатів освоєння модуля

Загальна характеристика програми | Характеристика нових видів професійної діяльності | Взаємодія з батьками і працівниками освітнього закладу. | Організаційно-педагогічні умови. | Робоча програм навчальних дисциплін | Робоча програм навчальних дисциплін | Робоча програм навчальних дисциплін | Область застосування програми | Цілі і завдання модуля - вимоги до результатів освоєння модуля | Область застосування програми |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати