На головну

Як слід вчинити педагогу в такій ситуації?

1. III. 3. Вимоги до педагога-дефектологу
  2. XIV. Як випливає викликати співчуття і страх. Які міфи повинен брати поет сюжетом для свого твору.
  3. А Бог підтримає тих, хто вибрав Істину і непохитно слід їй в житті.
  4. А тепер скажіть, міг Микола Вікторович керувати такою роботою?
  5. Більш того, такий віруючий переконаний, що ніякої умисел ворога не зупинить його в здійсненні волі Божої на землі.
  6. В які терміни видається ліцензія? Як вчинити підприємцю, якщо у встановлений термін він не отримав ліцензію?
  7. В цілому слід охарактеризувати російські рублі зразка 1997 року як валюту, добре захищену від підробки і якісно виконану.

Запропонуйте можливі варіанти дій педагога в такій ситуації.

Сітуація6.

Якось Василь відмовився чергувати, так і сказав:

- Не буду, і все!

Педагог не став обурюватися і погрожувати різними карами, а тільки сказав:

- Давай спокійніше. Сідай, поговоримо. Ти не хочеш чергувати?

- Не хочу.

- Але ж в класі ти не один. Ще 23 людини. І все чергують, бо
 обов'язок кожного допомогти прибиральниці, яка прибирає всю школу. І в будь-якому
 класі нашій школі хлопці чергують по черзі. Що ж ти за особливий? все де
 корять, а ти - «не буду». Подумай, як хлопці на тебе дивитися будуть. Та й ти
 сам: адже за тебе, значить, хтось повинен зайвий раз прибирати? Ти подумай ще

раз, не поспішай, а завтра ми з тобою повернемося до цієї проблеми

На другий день вранці Василь підійшов до вчителя і буркнув під ніс:

- Буду чергувати. Тільки нехай зі мною хтось інший чергує, що не Петрова. А то вона все вчить і вчить, що як робити. Набридло.

3) Скласти глосарій по темі «Методи, прийоми і засоби виховання»

Вимоги до виконання: має бути вивчено і представлено не менше 3-х джерел; описано не менше 10 термінів, які повинні бути змістовно пов'язані розташовані в алфавітному порядку; представлений список джерел.

4) Продовжіть оформляти Кодекс педагога-вихователя, Включивши в нього не менше 4-6 правил, що описують особливості реалізації методів виховання.

Тема14.

Методи і прийоми виховання. | Авторські виховні системи.

Педагогічний процес як цілісне явище і система | Тема №2-3 | Підготовка до заняття | Сучасні методи і засоби навчання | Сучасні дидактичні концепції та авторські школи. | Сучасні підходи до виховання | Тема 12. | Освітня установа як педагогічна система та об'єкт наукового управління. | Законодавство, що регулює відносини в галузі освіти. Права дитини і форми їх правового захисту в законодавстві Російської федерації. | вправи |

© um.co.ua - учбові матеріали та реферати