ДЛЯ СТУДЕНТІВ 4 КУРСУ СТОМАТОЛОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ | Організація виробничої практики. | Мета виробничої практики студентів. | Місце виробничої практики в структурі ООП ВПО. | Перелік практичних навичок і умінь, якими повинен опанувати студент за час виробничої практики з хірургічної стоматології. | Документації. | прикус ____________________________________________________________ | II. Посадові обов'язки. | III. Права. | Обов'язки лікарів-керівників (кураторів). |

загрузка...
загрузка...
На головну

Права пацієнта.

1. I. Олександр II. Скасування кріпосного права в Росії.
  2. II. Можливі проблеми пацієнта.
  3. III. Права.
  4. IV Права та обов'язки сторін - учасників навчального процесу
  5. IV. Права і обов'язки виконавця
  6. Lt; 3> Див. Докладніше: Ломакін Д. В. Нариси теорії акціонерного права і практики застосування акціонерного законодавства. М .: Статут, 2005.
  7. VI. Система російського права. Галузі права.

При зверненні за медичною допомогою пацієнт має право:

на поважне і гуманне ставлення з боку медичного та обслуговуючого персоналу

на вибір лікаря, з урахуванням його згоди і лікувально-профілактичного закладу

обстеження, лікування в умовах, відповідних санітарно-гігієнічним вимогам

проведення на його прохання консиліуму і консультацій інших фахівців

полегшення болю, пов'язаного з захворюванням або медичним втручанням, допустимими способами і засобами

збереження в таємниці інформації про факт звернення за медичною допомогою, про стан здоров'я, діагноз та інших відомостей відповідно до статті 61 цих Основ

Інформована згода пацієнта на медичне втручання відповідно до статті 32 цих Основ

відмова від медичного втручання у відповідності зі статтею 33 справжніх Основ

отримання інформації про свої права, обов'язків і стан свого здоров'я відповідно до статті 31 цих Основ, а також вибір осіб, яким в інтересах пацієнта може бути передана інформація про стан здоров'я

отримання медичних та інших послуг в рамках програм добровільного медичного страхування

відшкодування шкоди відповідно до статті 68 цих Основ у разі заподіяння шкоди його здоров'я при наданні медичної допомоги

допуск до нього адвоката чи іншого законного представника для захисту його прав

допуск до неї священнослужителя, в лікарняному закладі на надання умов для відправлень обрядів, якщо це не порушує внутрішній розпорядок лікарняного закладу

У разі порушення прав пацієнта, він може звертатися зі скаргою безпосередньо до керівника або іншою службовою особою лікувально-профілактичного закладу

У статті 61 Основ законодавства РФ про охорону здоров'я громадян підтверджується принцип поваги до пацієнта, його особливого права на конфіденційність.

IV. Відповідальність. | Обов'язки студентів під час виробничої практики.
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати