загрузка...
загрузка...
На головну

МОРФОЛОГІЧНІ НОРМИ | Рід іменників | Виправте помилки в утворенні форми слова. | Запам'ятайте випадки форм іменників на -а (-я). | схиляння прізвищ | Вживання відмінкових форм кількісних числівників | Розкрийте дужки. Поставте наголоси в словах. | Освіта форм дієслів, дієприкметників і дієприслівників | Норми побудови конструкцій з керуванням | Управління при синонімічних словах |

Виправте помилки, пов'язані з вживанням іменників в однині і в множині.

1. А. Анемії, пов'язані з порушенням синтезу гемоглобіну
  2. асходи, пов'язаних з придбанням житла в € спання
  3. Аудит розрахунків з персоналом з оплати праці: мета і програма аудиту, методика перевірки. Помилки, допущені під час розрахунках оплати праці
  4. В результаті цієї роботи ви отримаєте дві незв'язані таблиці. Потрібно створити схему даних зі зв'язками.
  5. В) накопичені протиріччя, пов'язані з діяльністю суб'єктів соціальної взаємодії, які створюють грунт для реального протиборства між ними;

1. Раскольников хотів зізнатися в скоєному, але йому не вистачило сил і мужності. 2. У романі «Майстер і Маргарита» Булгаков зашифрував свої погляди і світогляду. 3. Наш завод виробляє телевізор високої якості. 4. Дружина принесла цілий піднос чаїв. 5. На весілля він прийшов весь в Трепов. 6. У багатого брата було багато корів, а у бідного - тільки одна корова. 7. Їм наказали негайно здати всю зброю. 8. Надро землі дуже багате. 9. Ми з сестрою вимили все посуду, прибрали їх в буфет і стали чекати маму. 10. Професія міліціонера мені подобається тим, що в ній багато небезпек і ризиків. 11. Хлопчик навчився грати на гармошці всякі музики. 12. Хлопці в залі закричали і свистами прогнали Бармалея. 13. Ці ліки мені веліли приймати до всіх од. 14. У дворі у нас качель зламалася. 15. Я хочу, щоб на день народження мені подарували маленький тисок. 16. Обріж ножиці нитку. 17. У мене скінчилося чорнило, і я не можу більше писати. 18. Вікна ми пофарбували білилом. 19. У творі добре розказано про околиця школи. 20. Вода використовується також в господарської мети. 21. Небо затягнуте суцільним сірим хмарою. 22. Ми з подругою приїхали з дач в один день. 23. Цей лікар приймає тільки за попередніми записами. 24. Шофери возили хліб через Ладогу і доставляли солдатів на фронти. 25. Один людь нічого тут не зможе зробити. 26. Кожну зиму він хворіє на грип. 27. У уявленнях героїв Толстого все було по-іншому. 28. Герої Бородінської битви, як показав Л. Н. Толстой, належали до різних соціальних середовищ. 29. Неправильні вираження нерідко можна почути в розмовах дітей. 30. На початку війни наші війська кілька разів потрапляли в оточення. 31. Зараз важко виховати у дітей правильні ставлення до праці. 32. На підприємстві організована робота по обміну досвідами. 33. Треба прорахувати всі ризики вкладення грошей в це проізводство.3. Відзначте рядки, в яких всі іменники вживаються в нормативної формі:

Поставте іменники, дані в дужках, в форму називного / знахідного відмінка множини. | Вживання форм родового відмінка множини
загрузка...
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати