Головна

Ірина та Митя | Справа про розлучення | Справа про розлучення | Митя, Ірина | Справа про розлучення | побачення |

Ігри та танці

1. Казахстанці.
  2. Фестиваль танцювальна мистецтв - БУКА-ДЕНС на Буковелі! Проживання, харчування, екскурсії, танці нон-стоп все включено!

Валера. Древній і вічно юний танець чарльстон! Танцюють всі!

Відпочиваючі танцюють чарльстон. Катя не танцює. Валера сідає поруч з нею.

- Здрастуй, Катя, котра година? Що ти робиш зараз? Кидай справу ти своє та послухай мою розповідь. Сказати мимоволі я зважився, любов змусила мене. Любов'ю дихають всі народи. Катя, я люблю тебе. Коли помру, коли Сконч, коли в холодний труну зійду, тоді любити мене не зможеш. Люби зараз, поки живу.

Катя. Ти ж знаєш про мене?

Валера. Щось чув.

Катя. Що чув?

Валера. Забув.

Катя. Ти чув, що я з чоловіком розлучилася. Чомусь вважається, що це неприємність. Як вівці, всі намагаються собі скоріше господаря знайти. Швидше свою свободу кому-небудь продати. Або чужу свободу купити, це одне й те саме. Взаємне рабство.

Валера. Ти права.

Катя. Ні правда. У всіх страх, що залишишся одна. Ось я залишилася. Якщо захочу, не знайду собі? Скільки вас без діла бовтається. Або я не прогодую себе? А за кордоном взагалі найбільше цінується самотня жінка ...

Валера. Я особисто вважаю, що дружба і товариство - це абсолютно різні речі. Товаришем можна назвати будь-кого. У Радянському Союзі все товариші. Але що сильніше: дружба чи любов? Чи можна любити, але не дружити? Або навпаки: чи можна дружити і не любити? Чи можна любити людину, яка зрадила спільну справу? Чи може людина любити два рази? Чи може бути любов з першого погляду? Чи може бути любов, якщо чоловік молодший? Відповісти на цей ряд питань задовільно, поклавши руку на серце, ми ще не можемо. Ці питання вимагають поки ще свого вирішення.

Катя. Тільки нерви у мене нікуди стали. Вчора йшла по Садовій - йде вантажна машина. Шофер хотів загальмувати перед трамвайною зупинкою. Машина вивернулася поперек вулиці і врізалася в тротуар, прямо на людей, там люди стояли на зупинці. Одна жінка закричала. Я - проти звідти. Біжу, а слідом довго чую - кричить жінка. Все кричить, кричить ...

Валера. Не треба про це думати. Ось я - щаслива людина, тому що навчився пам'ятати хороше і забувати погане. Скажи собі: я про це не думаю. (Розкинув руки, розслабив кисті.) Я про це не думаю.

Катя (Так само). Я про це не думаю.

Всі, хто знаходиться на сцені, розкинули руки, стали повторювати:

- Я про це не думаю.

Валера. Ще.

Усе. Я про це не думаю. Я про це не думаю. Я про це не думаю ...

Справа про розлучення | Справа про розлучення
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати