Головна

Ірина та Митя | Справа про розлучення | Справа про розлучення | Ігри та танці | Справа про розлучення | побачення |

Митя, Ірина

1. Вид модуляції і ширина спектра радіосигналів телевізійного мовлення
  2. Віяло розрівів его ширина и Інтервал. Призначення інтервалу віяла по окремим та груповий цілям. Формули визначення інтервалу віяла. Коректування віяла розрівів.
  3. Євсєєва Ірина Володимирівна, Сергєєва Ірина Олександрівна
  4. Ірина Вікторівна Іллічова
  5. Ірина та Митя
  6. Ірина Шарагова
  7. Мельвіль Ірина

Митя. Дівчина, дозвольте з вами познайомитися.

Ірина (Обернулася, щасливо і ніжно вигукнула). Дозволяю! Я дуже хочу з вами познайомитися!

Митя. Але я давно вже тут. Два рази інших за тебе брав.

Ірина. Вони були краще за мене?

Митя. Поки немає.

Ірина (Сумно). Ти якийсь шебутной. Сам не знаєш, чого хочеш. А навколо ходять і бігають дівчата і чимось турбують ... І це неправильно, недобре, нешанобливо, прикро, несправедливо ... Сьогодні вранці я злякалася, що менше тебе люблю. А потім о четвертій годині раптом стало так за тобою тоскно!

Митя взяв її руку, погладив.

- Не смій. У мене зараз серце вискочить.

Митя. Йдемо до мене.

Вона підняла до нього голову, вгляділася, кивнула. Будинки Митя включив телевізор, запитав:

- Чаю хочеш?

Ірина. Не йди, побудь тут.

Він сів.

- По-моєму, ти не тільки боїшся повірити, що я тебе люблю. Ти все ще боїшся повірити, що і ти мене любиш. Я адже від тебе нічого не вимагаю. Хочеш, будемо, як у школі, дружити. Хочеш, будемо, як за кордоном. Я твоя дівчина. Ось так. (Села Миті на коліна, обвилася навколо нього.)

Митя. Хочу так.

Грюкнули двері. Вони відірвалися одне від одного, обернулися. Це була Катя. Вона дивилася на Ірину. Та ні відвела погляду.

Катя. Прости, я не знала, що ти не один. Забула тут дещо.

Стала шукати, висувала ящики, відкривала дверцята шафи.

Митя і Ірина сіли на два стільці перед телевізором. Дивилися, не бачачи.

Катя (Знайшла кофточку, склала). Будуть листи, принеси в гуртожиток.

І пішла.

Митя і Ірина сиділи перед телевізором, як і при Каті окремо. Але щось і об'єднало їх.

Справа про розлучення | Справа про розлучення
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати