Головна

Справа про розлучення | Митя, Ірина | Справа про розлучення | Справа про розлучення | Ігри та танці | Справа про розлучення | побачення |

Ірина та Митя

1. Вид модуляції і ширина спектра радіосигналів телевізійного мовлення
  2. Віяло розрівів его ширина и Інтервал. Призначення інтервалу віяла по окремим та груповий цілям. Формули визначення інтервалу віяла. Коректування віяла розрівів.
  3. Євсєєва Ірина Володимирівна, Сергєєва Ірина Олександрівна
  4. Ірина Вікторівна Іллічова
  5. Ірина Шарагова
  6. Мельвіль Ірина

Олександр Володін

З коханими не розлучайтесь

Справа про розлучення

Суддя. Лаврова, ви підтримуєте позов чоловіка про розірвання шлюбу?

Катя. Ні.

Суддя. А ви, Лавров, не змінили своє рішення?

Митя. Не змінив.

Суддя. Лавров, ви коли-небудь замислювалися, що означає для людини любов, сім'я?

Митя. Не замислювався.

Суддя. Це вже не легковажність, а якийсь цинізм, наплювацьке ставлення до життя. Та не тільки до своєї, а до життя своїх майбутніх дітей, майбутнього покоління. Ви коли-небудь замислювалися, що у вас можуть бути діти?

Митя. Ні.

Суддя. А варто було б подумати. Лавров, розкажіть суду, що у вас там сталося? У чому головна причина?

Митя. Відмінність характерів.

Суддя. Це загальна фраза.

Митя. Неможливість створити сім'ю. Немає нічого спільного.

Суддя. Він п'є?

Катя. Не так вже. Взагалі-то не п'є.

Суддя. Він вас бив?

Катя. Що? ...

Суддя. Лаврова, а ви як вважаєте, чому ваш чоловік наполягає на розлученні?

Катя. Він вважає, що я його зрадила.

Суддя. Він правильно вважає?

Катя. Це не має значення.

Суддя. Як же - не має значення? Змінили ви йому чи ні?

Катя. На це питання я відмовляюся відповідати.

Суддя. Ваше право. Але майте на увазі, що ви це робите на шкоду собі. Може бути, відкладемо вирішення питання?

Митя. Для мене питання вирішене остаточно. Сім'ї тут не буде. Давайте відразу.

Ірина та Митя

Ірина. А я все думала: зателефонуйте або не подзвонив? Якби ви знали, що зі мною відбувалося вчора. Коли все сиділи і забавлялися, а ви встали і вийшли - я теж встала і пішла за вами машинально. Потім схаменулася і повернулася. І я собі сказала: "Яке свинство, пішов і не попрощався".

Митя. Чому ж ви так сказали? Ми наче й не віталися?

Ірина. А я ось сказала. А потім виявилося, що ви ще не пішли. Я тоді зовсім міркування втратила. А ви раптом говорите: "Тільки не йди. Я завжди йду останній".

Митя. Там все інженери виявилися з вищою освітою. Так-то по заводу всіх знаєш ...

Ірина. А ти не помітив, там половина були дурні? Один сидів у кутку розумний, так краще б теж дурень був.

Санкт-Петербург - 2012 | Справа про розлучення
© um.co.ua - учбові матеріали та реферати