Головна

Інструменти та приладдя, необхідні для малювання

  1. III. Дентальниє обертові інструменти
  2. Аналіз і оцінка фінансового стану організації як інструменти прийняття обґрунтованих управлінських рішень
  3. Аналіз процесу малювання
  4. Базові знання, вміння, навички, необхідні для вивчення теми
  5. БАЗОВІ ЗНАННЯ, ВМІННЯ, НАВИЧКИ, НЕОБХІДНІ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ТЕМИ (міждисциплінарна інтеграція).
  6. Базові навички сприйняття для письма / малювання
  7. Були створені необхідні передумови для подальшої комплексної модернізації системи державного управління.

Перелік матеріалів, необхідних для виконання вправ, невеликий. В принципі, можна було б обійтися всього лише пачкою недорогий паперу, олівцем і гумкою. Краще використовувати рісоваль-н и й олівець 4М (4В), так як у нього м'який стрижень, який залишає чітку темну лінію, але годиться і звичайний олівець типу 2М (2В). Однак, якщо ви хочете швидше оволодіти мистецтвом малювання, я рекомендую вам додатково обзавестися наступними корисними інструментами і приладдям:

- Вам знадобиться шматок прозорого пластика розміром 20 х 25 см і товщиною 1-2 мм. Можна взяти і шматок скла, але потрібно обклеїти краю скотчем, щоб не порізатися. Перманентним маркером нанесіть дві осьові лінії, вертикальну і горизонтальну, пересічні в центрі (див. Рис. На полях).

- Ще вам знадобляться два видошукача, зроблені з листів чорного картону розміром 20 х 25 см. В одному виріжте прямокутний отвір розміром 10 х 13 см, а в другому - отвір розміром 1 5 х 1 9 см (див. Рис. 2.1).

- Звичайний чорний маркер

- Д в е кліпси (прищіпки) для прикріплення видошукачів до пластикової картинній площині

- Графітовий крейда

- Скотч або малярська стрічка

- Точилка для олівців

- Гумка

Щоб знайти всі ці матеріали, від вас будуть потрібні деякі зусилля, але їх наявність дійсно допо-ж е т вам швидше навчитися малювати. Я і мої викладачі вже і не намагаємося вчити наших студентів без використання видошукача, і вам вони теж допоможуть.

визначення термінів | Попередні малюнки: цінне свідчення розвитку ваших художніх навичок


П'ять базових навичок малювання | Базова стратегія переходу в П-режим | Колір в малюванні | Емпіричні основи моєї теорії | додаткове ускладнення | Якому можна навчитися і навчити | Художнє сприйняття: двоїстий процес | Різні стани свідомості | Мій підхід: розкриття творчого потенціалу | Реалізм як засіб досягнення мети Чому особи? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати