Головна

У моєї знайомої брат розлучився. Йому терміново потрібна домробітниця. Можна з проживанням, головне, щоб недорого. Там з дитиною сидіти нікому.

  1. Gp, T <0- критерій принципово можливого процесу
  2. I. Показники ліквідності и платоспроможності
  3. IV. Чи відповідають можливості Вашої організації в наданні спектру послуг, необхідного для задоволення потреб їх користувачів?
  4. LRPC - крива Філліпса в довгостроковому періоді.
  5. Oslash; Чи може фірма при монополістичної конкуренції зазнавати збитків в короткостроковому періоді? Може, і це визначається величиною середніх загальних витрат
  6. PEKiP Дайте можливість дитині їсти самому, сидячи у вас на колінах
  7. VI. Переведіть пропозиції, зверніть увагу на способи вираження повинності і можливості.

Ой, мені б якийсь час перекантоваться! - Зойкнула Валентина, яка побачила в такому збігу добрий знак.

Бери телефон. Перекантовиваться, - фиркнула Лариска і продиктувала номер.

Бруднуватий «корабель» дивився на світ вузькими ланцюжками вікон. Двері під'їзду зяяла виламали отвором з-під кодового замка, а сам під'їзд здавався полігоном для випробування хімічної зброї. Запаморочливим запахом тютюну, смітника і сечі густий хмарою огорнув ледь не задихнувся Валентину. Чекати ліфт вона не стала, жваво вибігши по сходах. У районі третього поверху аромати ослабли, і вона обережно почала дихати, як і раніше остерігаючись вдихати на повні груди.

Двері розчинилися моментально. Немов господар чекав її, вчепившись в ручку.

Здрастуйте, я - Андрій!

А я - Валя. - Вона кокетливо ворухнула грудьми і засопів.

Мужичок виявився міцним, але невисоким шатеном з сумними маленькими очима і доброю посмішкою.

Основні деталі вони обговорили по телефону, ще до того, як Валентина покинула легковажного Федора, висловивши йому на прощання чимало гірких слів упереміш з ненормативною лексикою.

Андрій був якимось розгубленим і пригніченим. Він навіть не попросив у новій домробітниці документи. Похапцем показавши їй квартиру, залишив номер мобільника і втік, навіть не давши Валентині можливості почати чарувати роботодавця.

«Ну й добре, - з образою подумала вона, дивлячись у вікно, як Андрій сідає в старі« Жигулі »і їде. - Не дуже то й треба! »

Оглянувши фронт робіт, Валя зажурилася. Квартира виглядала запущеною до неможливості. Залишивши прибирання на потім, Валентина почала готувати суп для дитини, який до першої години дня повинен був повернутися зі школи. Коли з'явиться його папаша, Валю не проінформували. Фронт робіт пригнічував. Розігнавши знахабнілих тарганів і покидав у відро для сміття все, що заважало, Валя рушила до сміттєпроводу. Переконавшись, що замок на дверях не замикається самостійно, вона, човгаючи капцями, почала спускатися. Ззаду рипнули двері, і почулося човгання.

Чого в таку рань-то? | Здра-а-авствуйте, - простягнув вкрадливий голос. На майданчику стояла розпатлана стара в вицвілому блакитному фартушку поверх тренувального костюма.


Хвилиночку. - Наталя села і здивовано підняла брови. - Твоє яке діло, як я свої законні вихідні проводжу? | Ні, мені це подобається, він же ще й хамить! Спить з моєю дружиною і мене ж ображає! | Ось! Здійснилося! Я знала, що коли-небудь це станеться! | П'ятдесят йому вже було. | З'ївши приготований Галочкою вечерю і не відмовившись від добавки сухим пайком, він церемонно поцілував дамам ручки і відбув зі словами «я дуже і дуже задоволений». | Не зрозумів? - В розпачі пробурмотів Женя, не бажаючи вірити в найстрашніше. | Як в старі добрі часи. Мама-то будинку? | Обидва вони виродки, плюнь, - філософськи запропонувала Наталя, більш захоплена нанесенням на нігті хитромудрого візерунка, ніж подружкіной проблемами. - Мужиків, чи що, мало? | Так? - Галочка спалахнула, відразу старанно погасивши блиск в очах. - А мені яка різниця? | Їй стало соромно. Зривати зло на дітях - остання справа. Але їх хоч тато з мамою вдома пошкодують, а її шкодує тільки Наташка у вільний від особистого життя час. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати