Головна

Не встигнеш.

Якщо Женя не повертався до одинадцятої години вечора, це означало, що з'явиться він тільки вранці, щоб поміняти сорочку і бігти на роботу. Передбачаючи Галочкин питання, він вже в перший же раз заклопотано повідомив:

Зовсім справи кепські. Часто-густо конкуренти. Роботи тепер більше, а грошей менше. Та ще товар треба перераховувати. Ми вирішили, щоб гроші не втрачати, точки закривати не будемо, а переоблік робитимемо ночами. Важко, звичайно, але бізнес є бізнес.

Якби на її місці була Наташка, то вона, зіпсована своїм негативним досвідом, неодмінно почала б підозрювати, будувати всілякі припущення і псувати життя собі і чоловікові. Галочка вважала себе мудрою жінкою і на провокації не піддавалася. Ні на Наташкіни, ні на мамині.

Світлана Миколаївна, минулого тижня вперше виявила, що зять періодично НЕ ночує вдома, влаштувала щось жахливе. Сталося все випадково. Забувши ключі від будинку на роботі, Світлана Миколаївна приперлася до улюбленого зятя на ночівлю. З одного боку, провести ніч на скрипучих розкладачці було задоволенням нижче середнього, а з іншого - можливість в черговий раз поділитися з Женею своєю думкою з приводу його дефектів, повчити дочка життя і дати молодим пару корисних порад піднімала настрій і розбурхувала кров.

Наташ, форс-мажор у чому? | Щось я не зрозумію: мужик твій де? - Мама, яку надихнули перспективою поспілкуватися з зятем, ближче до півночі почала хвилюватися, що концерту не буде.


Ти давно останній раз у Женьки на роботі була? - Наташа кралася здалеку, обходячи мінне поле по периметру. | Це врятувало підсвідомість. Хоча, звичайно, дипломатією тут і не пахло. | Судячи з блаженному виразу обличчя, вона відповідала на другу частину Наташкін питання. | А він? - Із завмиранням серця запитала Наталя. | Значить, не судилося », - заспокоїла себе Скачкова. І лише совість продовжувала крутитися в глибині душі, як стара, яка страждала на безсоння. | Ти ... ти ... це щось, - слабо видихнула Валя. - У мене теж ніколи такого не було. Я сходжу з розуму. Я тепер жити без тебе не зможу. | Ну і користуйся, поки не набридне. - Він блаженно витягнувся на полиці, але розслабитися не виходило. | Нічого особливого. | Що ж! - Наташка навіть сплюнула від обурення. | Ось гад! - Сплеснула руками Наташка. |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати