Головна

Ти давно останній раз у Женьки на роботі була? - Наташа кралася здалеку, обходячи мінне поле по периметру.

  1. D) У роботі
  2. I. 10. Що таке резонанс? Поясніть явище акустичного резонансу в лабораторній роботі.
  3. I. 9. Поясніть дію магнітного поля Землі на магнітну стрілку. Чому ми можемо в роботі виміряти тільки горизонтальну складову напруженості магнітного поля Землі?
  4. I. Загальні вимоги до курсової роботи
  5. I. Загальні вимоги, що пред'являються до контрольної роботи
  6. II. 11. Наведіть принципову схему установки і поясніть, як в лабораторній роботі визначали чутливість осцилографа.
  7. II. 7. Поясніть метод визначення довжини світлової хвилі в лабораторній роботі.

Взагалі не була. А що мені там робити?

Як це? Щоб в курсі бути. Мене відвідати, в кінці кінців!

А то я тебе рідко бачу. Ти до чого ведеш?

- Ні до чого. Просто питаю, - зніяковіла Скачкова, проклинаючи свою совість, яка вимагала подвигів. - Хіба мало, раптом там якісь зміни ...

Так Женя мені сам про всі зміни розповідає. У мене ж всюди очі й вуха.

Так, - ображено протягнула Наташка і тут же спохопилася: - Ти мене, чи що, маєш на увазі?

А кого ще?

Ясненько. - Скачкова покректав, помацала очима по стелі і непослідовно запитала: - Скільки Женька отримує в місяць?

Не знаю. Ти сьогодні дивна якась. Давай, розповідай, чого темниш, а то мене вже тіпає! - Галя відібрала у Наташки пряник, який подруга відчайдушно спробувала засунути за щоку, немов це було секретне донесення, яке підлягає обов'язковому поживу.

У мене рот зайнятий, - сказала Наташка, провівши поглядом рятівний продукт і квапливо відсьорбнувши кави.

Чи не захлибнуся.

Подруга радісно закашлялась. Бажання натякати і вершити правосуддя йшло на дно, пускаючи бульбашки. Зовсім недоречно згадалося, що в давнину гінців, які приносили погані вісті, стратили.

Піду я, - заметушилася Скачкова, але Галина так страшно і багатообіцяюче мовчала, що Наташка, обтяжливо зітхнувши, випалила: - Він від тебе гроші ховає!

Що ж! З-під твоїх латочок все вивалюється і стирчить. Туди і білизна щось не втиснеш! | Це врятувало підсвідомість. Хоча, звичайно, дипломатією тут і не пахло.


Так, зате там водяться грудисті і ногастие! І з головою! А чи не з порожньої каструлькою замість черепушки, як у деяких! | Брехав би вже, що в Азію поїдеш, а то не відпочинок, а дурниця якась. А на пляжі ти як тарантул в засідці! | Ніколи не можна давати собі слово. Доля, терпляче підслуховування і підглядати за нами, обов'язково захоче випробувати нас на міцність. | Вона потопталися серед своїх кавоварок і зважилася на розвідку боєм. | Чим це він перспективний? Він одружений. | Це що за мара у тебе тепер торгує? | Так на твою дівчину взагалі немає білизни! - Гаркнула Наташка. | Як просувається завоювання? - Щодня цікавилася вона в курилці у Валентини. | Не можна було не визнати, що в разі виникнення з Женіної боку інтересу до грудастой селянки шанси Галочки на успіх були б нульовими. | Ні-і. У своїй квартирі та при його зарплати мені нудно не буде. Я заради свого кута і не такого потерплю! |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати