Головна

Ні, - глухо прошепотіла вона і відкашлялась. - Не треба подарунок. Нічого не треба.

  1. А зараз? Зараз ти не боїшся? - З надією запитав він. Хоча я і не сказав нічого точно, не конкретизував, про що я говорю, він мене зрозумів, він зрозумів, про що мова.
  2. А хочете кави? - Запитала Галя швидше від відчаю, бездумно, так як все одно в голову нічого більше не приходило.
  3. У світі немає нічого, що було б абсолютно непотрібним.
  4. Галя ж сказала, що їй нічого не треба, - раптом подав голос Женя. - Що ви тут ковбасу? Беріть приклад зі своєю дочкою. У нас тут таке ... А ви скнарості займаєтеся!
  5. Галя мовчала. Вона теж думала, що буде яке-небудь «і ...», а нічого не сталося. Вона відчувала себе мало не зганьбленої нареченою, ворота якої вимазали дьогтем.
  6. Так обидва ви - ні шкіри ні пики, - здивувала його мама. - Парочка - баран та ярочкі. Давай, кажи, чого тобі від Гальки треба. І не бреши мені.

Чомусь в найвідповідальніший момент слова набували абсолютно непотрібний підтекст і загадковість. У Галочки теж спостерігалася певна проблема з формулюваннями. Якби на її місці була Наташка, то ніяких проблем не виникло б.

«А що б зробила Наталя?» - Раптом подумала Галя, спробувавши всунути в свою шкуру разбитную подругу. Всі варіанти, які приходили в голову, довелося відкинути як недоцільні. Самим пристойним було запрошення на чашку чаю, але в Галини випадку до чаю на солодке додавалася Світлана Миколаївна.

Женя демонстративно мовчав, але Галина майже фізично відчувала його сум'яття і напружений пошук теми для розмови. Вирвана з недоноски ізоляційної стрічки ручка тепер була єдиною причиною залишатися в машині, дотримуючись пристойності.

Здавалося, що обидва сказали вже один одному все і тепер штучно затягували спілкування. Як часто ми бачимо лише зворотний бік медалі, не здогадуючись перевернути її. Життя схоже на китайський ширвжиток: зовні яскраві малюнки і гладка тканина, а з вивороту - кошлаті нитки і розповзаються шви. Як часто, побачивши на комусь строкату ганчірочку, нам так хочеться саме таку, оскільки вона виглядає надзвичайно привабливою, а одягаєш на себе, дивишся зсередини і виявляєш суцільні дефекти. Так і в житті: будь-яку ситуацію потрібно розглядати з двох сторін, інакше можна не помітити мінусів або упустити плюси.

У той день Галина шалено боялася втратити свій плюс, який у підсумку виявився жирним мінусом. Подарунки долі схожі на гладкі помідори. Вони в'януть і втрачають привабливість, а після закінчення тривалого періоду, проведеного на блюдечку з блакитною облямівкою, і зовсім перетворюються в тухлий овоч, повільно переходить в жідкообразную стадію. Час - барометр істини. Хтось живе в зоні оптимального тиску, насолоджуючись блакитним безхмарним небом, а кого-то стрілка чуйного приладу б'є по голові, поливаючи дощем невдач або виманюючи під спекотне сонце, щоб несподівано засипати наївну маріонетку снігом або градом. Іноді галочку здавалося, що фортуна поводиться як придуркуватий клоун із закордонних серіалів, постійно влаштовує дурні розіграші на межі серцевого нападу і при цьому з реготом викрикує «сюрприз!». У всякому разі, її життя було саме такий.

У крижану воду краще входити відразу, не роздумуючи. З кожною хвилиною зволікання зважитися на це буде все складніше. Галочка розуміла, що вони обидва зараз перебувають у глухому куті, вивести з якого може тільки який-небудь рішучий і неординарний вчинок одного з учасників процесу. Сама вона ні на які подвиги була нездатна, тому сподівалася на Женю. А Женя як середньостатистичний представник сильної статі був слабкий в оцінці емоційного стану партнерки і продовжував ломитися у відчинені двері, немов муха, що б'ється об скло поруч з розкритою кватиркою.

Галя, все нормально? - Дружині не терпілося продовжити діалог і з'ясувати всі раз і назавжди. | Мовчання вже перестало бути трагічним і тепер було просто недоречно дурним, як хихикання в задніх рядах на пишних похоронах.


У мене ще є час. - Галі не подобалося, коли Наталя починала мудрувати. | Досить тут китайські церемонії розводити. Ви мені покупців розполохувати. Ідіть уже, що не закривайте прилавок! - Вигукнула Наталя. - Уміють же люди життя собі ускладнювати! | Я теж люблю пампушки. - Його вуса забавно ворухнулися. - Але не в коня корм! | Може, волосся розпустити? »- Запізніло подумала вона. Але робити це під пильним поглядом нового знайомого було незручно. Та й не п'ятірнею ж розчісуватися! | Я на них взагалі не реагую, - буркнула Галочка, маючи на увазі, що їй і реагувати якось не на кого. | Я ж про нього взагалі нічого не знаю », - подумала вона, але без ентузіазму. Нічого компрометуючого дізнаватися не хотілося. Хіба мало у людей недоліків, дещо можна і потерпіти. | Так вони непомітно перейшли на «ти», а заодно з'ясували, що Женя любить порядок. Хоча, як виявилося пізніше, любити-то любив, але прикладати для цього зусилля навіть не намагався. | Як важко щось! | Все, не судилося вам піти від мене, - нервово реготнув Женя і побачив її заплакане обличчя. | Що не так? Чому ви плачете? |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати