Головна

Аніме: Малювання голови і обличчя

  1. PEKiP Погладжуйте дитини від голови до ніжок
  2. Аніме: Пропорції фігури людини
  3. Аніме: Пропорції фігури людини
  4. Аніме: Пропорції фігури людини
  5. Аніме: Пропорції фігури людини
  6. Аніме: Пропорції фігури людини

У даній статті я спробую розглянути різні способи малювання голови. Передня панель (фас), збоку (профіль) і під кутом. Відразу хочу відзначити, що основний вплив буде приділено основним пропорціям і формам. Особливості малювання складових голови і обличчя (очі, ніс, вуха, рот і т.д.) буду розглянуті в одній з наступних статей. У цій же статті я хочу детально розглянути те, як вони розташовуються, тому що, як би красиво ви не вміли малювати очі і рот, якщо вони будуть знаходитися не на своєму місці, особа персонажа буде виглядати в кращому випадку, просто халтурно намальованим.

Свого часу, я перебрав безліч самовчителів з малювання (і в стилі американських коміксів і в стилі аніме, і в класичному стилі). У кожному з них описувалися свої способи побудови і малювання голови. Але найбільш простим і цікавим мені здалася техніка, яку використовує Andrew Loomis. Спосіб наступний: спершу малюється коло, ділиться на частини, проводиться лінія, що позначає центр особи, а потім добудовуються вже всі інші риси обличчя, такі як надбрівні дуги, вилиці підборіддя і щелепи. Трохи спростивши, цю технологію я пристосував під малювання голови в стилі аніме.

А тепер давайте розглянемо конкретні приклади.

Побудова фігури людини | Малювання в фас


малювання | У вступній статті з малювання | Аніме: Пропорції фігури людини | Тепер розглянемо малювання голови збоку, тобто в профіль | Аніме: Малювання волосся | Аніме: Малювання очей | форма райдужки | Зображення пальців рук | побудова кисті | поцілунок |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати