Головна

сканування зображення

  1. IV. КОМПОЗИЦІЯ ЗОБРАЖЕННЯ І ГРАФІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ
  2. IV. КОМПОЗИЦІЯ ЗОБРАЖЕННЯ І ГРАФІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ЧЕРТЕЖА
  3. А) Способи зображення просторової будови енантіомерів
  4. Б. Сканування коефіцієнтів ДКП
  5. В. Компенсація руху в динамічних зображеннях
  6. Вставка зображення в документ
  7. Другий етап: аналіз середовища, що оточує архітектурний об'єкт, вивчення графічних прийомів її зображення.

Після виконання вищевказаних дій, ви повинні отримати достатньо чистий контурний малюнок свого персонажа. А тепер я поясню вам один хитрий прийом для отримання дійсно гладких ліній: зображення треба відсканувати як чорно-біле. Не треба використовувати сканування в кольорі або відтінках сірого. Ваше завдання - уникнути будь-якого згладжування. Якщо ви збираєтеся в подальшому роздрукувати свою роботу, то дозвіл сканування в 300dpi буде ідеальним, але воно з'їдає досить багато пам'яті (прим: на поточний момент мені здається це вже не актуально. Сам намагаюся сканувати з дозволом 600dpi). Для початку достатньо буде і 100 dpi (300 dpi).

Зауваження: кожен сканер працює по-різному. Я використовую програмне забезпечення, що постачається разом зі сканером, але деякі люди сканують безпосередньо через PhotoShop, використовую відповідний Twain драйвер.

Тепер відкрийте своє обведене зображення в Photoshop'е. Спершу отконвертіруйте зображення в RGB формат (позначення режиму кольоровості, який ми будемо використовувати). RGB абревіатура для Red (червоний), Green (зелений) і Blue (блакитний), і якщо ви не отконвертіруете в цей формат, то не зможете розфарбувати малюнок. Якщо безпосередньо відконвертирувати в RGB формат не виходить, то спочатку перетворіть режим кольору в градації сірого, а потім вже в RGB.

Підготовка малюнка до сканування | вікна Photoshop'а


Як красиво вирізати картинку для шпалер | обведення | Розфарбування в Фотошопі | Різниця між малюванням і срісовиваніем | Прийоми штрихування олівцем | імпорт начерку | Налаштування шару | Частка проведених ліній | зафарбування | накладення тіней |

© 2016-2022  um.co.ua - учбові матеріали та реферати